Pediatra Piła

Piła

lekarz z powołania. wizyta u Pani doktor jest przyjemnością.

64-920 Piła

Super lekarz z powołania i z dużą intuicją. Ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy.Szkoda,że coraz mniej takich lekarzy...

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Lekarz idealny. Jest moim lekarzem rodzinnym od urodzenia i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest to lekarz, którego polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Ewa Mucke

Pediatra, Lekarz rodzinny

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maria Puka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Rewelacyjny człowiek, lekarz rodzinny i pediatra. Zawsze znajdzie czas i pomoże. Tak trzymać Pani doktor
Opinia dodana przez: wiesław

ulica Ogińskiego 11/1
64-920 Piła

Doktor Maciuś - tak go nazywa moje dziecko - to wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Takich lekarzy ze świecą szukać. Polecam wszystkim.

Kujawska 11
64-920 Piła

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy i miły ,fachowe podejście do pacjenta,cierpliwy dla rodziny pacjenta.
Opinia dodana przez: Zofia

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Znam lekarza od prawie 17 lat. Od momentu wprowadzenia medycyny rodzinnej zajmuje się całą naszą 4 osobową rodziną. W razie chorób jedengo z członków rodziny myśli o innych (w przypadku bardzo zaraźliwych chorób). Bez problemu kieruje na badania diagnostyczne i do specjalistów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Jest empatyczny i nie zarozumiały, nie leczy ciągle tak samo, widać oznaki refleksji nad sposobem leczenia za każdym razem.

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1