Filtruj terminy

Pediatra Police

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Lekarz który leczy mnie od lat, a od 6 lat i moje dzieci. Nigdy się nie zawiodłem. Podczas wizyt spotykam się z wszystkim czego mogę oczekiwać od lekarza. Kompetencja, uprzejmość, empatia, osobiste podejście. Wcielenie nowoczesnej medycyny + wrażenie osobistej więzi z pacjentem. Ukłony i wyrazy wdzięczności.

Piłsudskiego 2e
Police

Super lekarka godna polecenia z czystym sumieniem!!!!

Super lekarka godna polecenia z czystym sumieniem!!!!

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Od 3 lat leczy całą moją rodzinę, i nigdy nas nie zawiodła. Zawsze znajduje dla nas czas, nawet jak przychdzimy nie zarejestrowani przed koncem jej pracy.

Opinia dodana przez: dorota

Medika
Kuźnicka 1
72-009 Police

Dziś trafilam do doktor po raz drugi z córka. Pierwszy raz dwa lata temu gdzie doktor od razu rozpoznala astme i corka od dwoch lat jest pod opieka punmonologa a dzis z angina. Bardzo mila, konkretna, super podejscie do pacjenta. Kompleksowa opieka. Polecam. Gdyby bylo blizej zapisała bym corka na stale.

lekarz Violetta Grycmacher-Łapko

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Podejście do pacjenta- poniżej poziomu (rodem z PRL). Bardzo się zawiodłam. Nie polecam! ZWŁASZCZA nie dla dzieci!!!

Opinia dodana przez: Marta

ulica Bursztynowa 10