Lekarze Pediatra Poznań

Kardiolog, Pediatra

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jarosław Wlazło

Pulmonolog, Pediatra

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wioletta Stacha

Perzycka 122 D
60-182 Poznań

Wczoraj pierwszy raz byłam u Pani doktor w zakresie alergolog; pierwszy raz od kiedy jestem pełnoletnia miałam do czynienia z tak przemiłym równie sympatycznym i zaangażowanym lekarzem, a przy tym tak bardzo kompetentnym. I tutaj uwaga: PIERWSZY RAZ ALERGOLOG mnie osłuchał! Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić...lepszego alergologa w Pozaniu nie ma.
Opinia dodana przez: Emilia

dr hab. n. med. Marian Krawczyński

Białostocka 4
61-047 Poznań

Pomimo wileu konsultacji i starań dopiero dzięki temu człowiekowi nasza córka została dokładnie przebadana i ustalono na co choruje. Jestem Mu bezgranicznie wdzięczna, zarówno za zaangażowanie jak i pełne miłości podejście do ludzi. O kompetencji wogóle już chyba nie muszę zapewniać. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: juta175

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem
Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Ewa Kowalska-Schütz

os. Kosmonautów 22a lok. 8
61-642 Poznań

Pani Doktor leczy naszego syna już od 12 lat, sama także korzystałam z jej porad - wspaniały lekarz i człowiek, godna polecam.

lekarz Agnieszka Konklewska

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Polecam, bardzo dokladnie i rzetelnie tlumaczy jakie leki, w jakim celu, a przy tym mila i sympatyczna z podejsciem do dzieci.

lekarz Agnieszka Piślewska

Pulmonolog, Pediatra

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Dr Agnieszka Pislewska jest doświadczonym lekarzem bardzo profesjonanym z dużą empatią dla pacjentów. Jest osobą uprzejmą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Waldemar Bobkowski

Jerzycka Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Juliusza Słowackiego 28 a
60-823 Poznań

Pan Profesor prowadził mnie dobre pare lat. Bardzo dobrze wspominam profesjonalne podejście do pacjenta. Stwierdził, że włączenie leczenia w moim przypadku może tylko zaszkodzić. Po dłuższym czasie bez leków praca serca tylko i wyłącznie się poprawiła. Wie co robi. Moim zdaniem jeden z najlepszych, jak nie najlepszy lekarz w Poznaniu i Polsce
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maria Adanowicz

os. Stefana Batorego 14
Poznań

Dr Maria to Anioł na ziemi. Doktor wielkiej wiedzy cierpliwości i lekarz z prawdziwego zdarzenia. Godny polecenia.

lekarz Anna Kunze-Bielecka

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Małgorzata Breguła-Gut

ul. Naramowicka 47 B/48
61-622 Poznań

Lekarz ta zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, dawno nie spotkałam tak życzliwej pediatry. Kontaktowa, rzeczowa, uśmiechnięta. Świetne podejście do dzieci, dzięki czemu syn wzorowo współpracował i dał się bez żadnego problemu zbadać. Odpowiada na każde pytanie i drąży, widać, że interesuje się problemem. Diagnoza trafna, wdrożone leczenie również. W razie potrzeby będziemy wracać do tej Pani doktor. Mamy pakiet w Luxmedzie, a dr Breguła przyjmuje właśnie na Wichrowej, więc dla ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Ewa Wika

Miczurina 20 A
60-318 Poznań

Pani Doktor zawsze wszystko wyjaśni, odpowie na pytania. Dokładnie zbada. Jesteśmy pod jej opieką jakieś 7 lat.
Opinia dodana przez: Mamusia

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Bogda Skowrońska

Endokrynolog, Pediatra

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

pewen profisianalizm. Cudowna lekarz. bardzo wyrozumiała, dziecko z chęcią idzie do pani na wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Khrystyna

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Pediatra, Endokrynolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

lekarz Aleksandra Szczawińska-Popłonyk

Immunolog, Pediatra

Poznań

Miła, skromna, dostępna pod telefonem w czasie weekendów i świąt.
konkretny,poświęca dziecku tyle czasu ile wymaga sytuacja .Polecam

lekarz Nikolina Liwoch-Nienartowicz

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ulica Rycerska 10
60-346 Poznań

Bardzo empatyczna pani dr! Z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem stara się pomóc. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i okazane serce w walce o zdrowie naszego synka.
Opinia dodana przez: Pacjent Julian ☺️

lekarz Katarzyna Bień

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Świetna Pani doktor, mega podejście do malucha, trafna, szybka i skuteczna pomoc! Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Joanna