Pediatra Puck

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Z lepszym lekarzem nigdy się nie spotkałam. Świetne podejście do pacjenta, a także do dzieci. Dokładnie tłumaczy stan chorego, dalsze leczenie i poświęca ogromną ilość czasu. Naprawdę ciepły i miły człowiek, a rozmowa z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "BEZOPOŻ"
I Armii Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

Godna polecenia, kompetentna, rewelacyjne podejście do dzieci, mało już jest takich lekarzy, mam ogromny szacunek i zaufanie

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Lityńska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Polna 6
84-100 Puck

Witam. całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi pani dr!! Jestem jej pacjentką od 20 lat! leczyła i leczy moją całą rodzinę : babcię, mamę, mnie i teraz moje dzieci! Zawsze miła, zawsze miała dla nas czas, zawsze badała dokładnie i brzuszek i osłuchiwała i jak trzeba do ucha zajrzała! nie mogę złego słowa o niej powiedzieć !!! Jak moja mama ciężko chorowała wielokrotnie dzwoniła i pomagała w przyjęciu jej do szpitala, przyjeżdżała na wizyty domowe po pracy bezpłatnie jak mama była w ciężkim stanie. Bardzo panią dr polecam!

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "BEZOPOŻ"
I Armii Wojska Polskiego 23

Szpital