Pediatra Radomsko

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.
Opinia dodana przez: Lidka

sp zoz nr.1

97-500 Radomsko

Serdecznie polecam! Jest to zdecydowanie najlepsza Pani doktor jaka znam! I najlepsza w Radomsku. Ma ogromna wiedzę. Polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

Zielona 5
97-500 Radomsko

Kompetentna lekarka, rzeczowa, dokładna, życzliwa. Zawsze perfekcyjnie dobiera leki.

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA LEKARSKA MEDYK" w Radomsku
Batorego 3
97-500 Radomsko

Bardzo dobry lekarz. Zawsze dobrze dopiero leki mojemu synowi ;) można mu zaufać w kwestii leczenia ;) do tego ma świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Blanka

Filia Nr 1
Fredry 12
97-500 Radomsko

Na tą chwilę najlepszy pediatra w Radomsku.Diagnoza,kultura,fachowość,podejście do pacjenta,samodoskonalenie się i skuteczność na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: małgosia

MEDYK

97-500 Radomsko

Najlepszy Pan Doktor jakiego znam , serdecznie polecam wszystkim, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,i zawsze ma dla nich czas . Najlepszy w Radomsku.
Opinia dodana przez: olo

Radomsko

Chodzimy do niej z dziecmi od dobrych dwoch lat ale ostatnio cos jej sie rzucilo na lebmowiac krotko i rzeczowo.Nieprzyjemna,wymysla choroby nie wiem skad a tel wogole nie odbiera-kiedys potrafila normalnie odebrac i odpowiedziec ze np ma dyzur i umawia na wizyte, teraz bylam zmuszona jezdzic w ciemno z czego raz zostalam potraktowana jak podejrzewam wszystkie te kobiety na oddziale, czyli obchodzone za panstwowa pensje.Juz wiem skad te zle opinie ...
Opinia dodana przez: pacjent,klient?

Widna 11
97-500 Radomsko

Poleciłabym tego lekarza innym. Dokładnie osłuchuje. Uprzejma.

MEDAX

97-500 Radomsko

Nie polecam tego lekarza jesli to jeszcze mozna nazwac lekarz!nieposzanowanie pacjenta nawet nie zbadala 3letniego synka na izbie w szpitalu.z bulem ucha.odsylanie do laryngologa i brak jakiejs rady.tak samo wizyty u niej w medaxie.u niej wizyta zajmuje ok 3minuty.na wszystkie choroby stosuje jedne te same leki.chyba tylko takie zna.albo nie zna sie na tym co robi albo z powodu wieku zapomniala!!!!!!
Opinia dodana przez: damian

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Ogólnie jestem rozczarowana panią doktor. Osobiście się u niej leczyłam kilkanaście lat temu i była w 100% w porządku, skuteczna itp. Moje pierwsze dziecko też leczyłam u pani doktor, gdzie również byłam zadowolona. Natomiast teraz, gdy byłam kilka razy na wizycie prywatnej z moim drugim dzieckiem, sytuacja niestety mnie zaskoczyła - bardzo zbywająca, niezainteresowana pacjentem, jeśli problem dotyczy np. ucha to pani doktor nawet nie zawraca sobie głowy, żeby zbadać ...
Opinia dodana przez: była pacjentka

Pediatrzy w Radomsku