Filtruj terminy

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 3 pok. 23
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.
Opinia dodana przez: m

Przemysław Galej

Gabinet prywatny
Sanok ul.Daszyńskiego 15/14
38-500 Sanok

Lekarz jakich mało! Antybiotyk ostatecznie! Co mi się podoba! Dzięki lekarzowi przekonałam się że nie każdy płacz noworodka świadczy o kolce!!!! Lekarz z prawdziwego powołania! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Mamcia

lekarz Elżbieta Kuźniar-Michalik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sanok

Jestem wdzięczna pani dr za ogromne zaangażowanie w leczenie mojej ciężko chorej matki, doświadczenie i poświęcenie czasu na trudne i wieloetapowe leczenie. Szczerze polecam a mam porównanie z innymi.

lekarz Małgorzata Jórasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.

Halina Ciećkiewicz

przychodnia błonie sanok

38-500 Sanok

Zgłosiłem się na pogotowie z rumieniem po ugryzieniu kleszcza i dostałem od innej pani doktor oxykort w maści. Szkoda że nie skorzystałem wtedy z wizyty prywatnej bo pani H.Ć. od razu powiedziała że to rumień po kleszczu, wyjaśniła wszystko dokładnie co i jak, przypisała odpowiednie leki i skierowała na badania do szpitala. Niestety już za późno było na leczenie, ale nie zmienia to faktu że ten lekarz zna się też ...

lekarz Ewa Kmiotek

ZOZ
Błonie
Sanok

Pani doktor prawdopodobnie uratowała mi życie - wykazała się większą wiedzą o sercu niż tutejsi lekarze kardiolodzy ! POza tym jest bardzo uprzejma i miła. Malutki minusik za to, że jest trochę za bardzo zapatrzona na obowiązujące PROCEDURY ! (np. POziom cholesterolu, statyny) Pani doktor cały czas się rozwija i mam dużą nadzieję, że wkrótce dojdzie do takich samych wniosków jak dr. CZERNIAK ! ? POzdrawiam i SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za ...
Opinia dodana przez: POsada 24

lekarz Maria Tyńska

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmosca wiedza doświadczenie. Teraz jest mało takich lekarzy

lekarz Bożena Senkiewicz

ulica Sierakowskiego 5/34

lekarz Maria Krzywda

Witosa 69

lekarz Maria Koncewicz-Żyłka

Pediatra

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku - Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym
ulica Konarskiego 8

Pediatrzy w mieście Sanok