Filtruj terminy

lekarz Ewa Stachowiak

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, ...
Opinia dodana przez: KT

lekarz Hanna Tomczak-Goćwińska

Gierymskiego 59
63-100 Śrem

RODZICE NIE REJESTRUJCIE SWOJE DZIECI DO TEJ LEKARKI !!!!!!!!!!!!
NIE MA PODEJŚCIA DO DZIECI !!!
NIE BADA DOKŁADNIE
NIE MA PORZĄDNEGO WYWIADU Z RODZICEM DZIECKA. NA PODSTAWIE WYGLĄDU DZIECKA PROPONUJE WYKUPIENIE DROGICH LEKÓW Z CZEGO SAMA CZERPIE KORZYŚCI.
MAM WRAŻENIE ŻE ONA TAM SIEDZI ŻEBY ODPIEPRZYĆ SWOJE GODZINY PRACY A NIE POMÓC CHORYM DZIECIOM I SZCZEGÓLNIE DORADZIĆ ICH RODZICOM JAK JE LECZYĆ.
DLA MNIE TO NAJGORSZA PEDIATRA !!!
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Piotr Dobrowolski

Pediatra, Neonatolog

63-101 Śrem

Nie rozumiem jak taki człowiek mógł zostać Ordynatorem oddziału dziecięcego mam syna który przeszedł w swoim życiu wiele nowotwór plus choroba Neurologiczna.syn trafił wczoraj na odział pana Dobrowolskiego z silną biegunką po podaniu leków tetno znacznie wzrosło i syn cały drżał a ordynator co trzeba podkreślić stwierdził że on nie widzi problemu że żona panikuje i że syn trafił pod nie tą placówkę która niema pojęcia jak takie dzieci leczyć! ...
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Daniela Mikołajczak

63-101 Śrem

Dzięki Pani doktor dziś mogę chodzić, dalej się uczyć i normalnie żyć. Przed czteromalaty 5 lekarzy załamywali ręce i nie wiedzieli co mi jest, aż trafiłam na Panią Doktor Mikołajaczak i od razu skierowała mnie na poprawne leczenie. Mam Młodzieńcze Zapalenie Skórno-Mieśniowe i dzięki Pani Mikołajczak mimo tej męczącej choroby reumatologicznej mogę dalej normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Sypniewska

Wybickiego 24
Śrem

Do takiego lekarza zawsze warto mieć numer. Tym bardziej jeżeli dziecko zapragnie chorować akurat w weekend, kiedy sprawdzony pediatra nie przyjmuje w Ośrodku Zdrowia.
Choć wizyta nie należy do tanich, to przynajmniej ja wiedziałam za co płace. A płaciłam za kompetencję.
Bardzo łatwo nawiązaliśmy z tą lekarką kontakt, wytłumaczyła nam chorobę jak i również proces leczenia. Zapewniła nam maksymalną ilość czasu, choć w poczekalni czekało kilkoro innych rodziców.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Barbara Chełmińska-Milkiewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj!
-dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować,
-dosyć mam już dzwonienia do południa aby się zarejestrować (a jak się uda dodzwonić-numerków brak!),
- dosyć mam wyczekiwania na Panią dr,
- dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore,
- dosyć mam opóźnień po 2 godziny na swoją kolejkę(gdzie wizyty wyznaczane są ...
Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Artur Bielawski

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
63-100 Śrem

Lekarz ma świetne podejście do dzieci. Nie wpycha antybiotyków, próbuje działać przyczynowo na dane schorzenie które bardzo dobrze diagnozuje. Jest ludzki i zachęca dzieci do wizyty, żartuje i zabawia.
Dzieci chętnie, z uśmiechem wchodzą do gabinetu. Dzięki jego leczeniu moje dzieci maja dobra odporność i nie muszę martwić się o regenerację po antybiotykoterapii. Cieszę się ze na niego trafiliśmy.
Opinia dodana przez: Kinga
Moje dzieci chcą chodzić tylko do tego lekarza, niestety w mojej przychodni jest tylko raz w tygodniu. Zawsze trafi z diagnozą, niczego nie bagatelizuje. W razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Polecam!
Opinia dodana przez: Roksana
Syn nadal chodzi do tego lekarza. Niedługo będzie musiał się przepisa, i tego żaluje. Pan doktor czasem marudzi na zwolnienia lekarskie, ale ogólnie zawsze pomoże, a co najważniejsze umie pożartować i rozładować sytuację. Syn bardzo Go lubi. Nie ma większego problemu ze skierowaniami. Czasem pan doktor ma gorszy dzień. Panie doktorze proszę być cały czasd pogodnym, bo wówczas jest Pan uroczy. Pozdrawiam i dziękuję.

lekarz Anna Kunze-Bielecka

63-101 Śrem

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Dominik

Pediatrzy w mieście Śrem