Filtruj terminy

Pediatra Stalowa Wola

Małgorzata Kozioł

Pediatra, Lekarz rodzinny

37-450 Stalowa Wola

Pani Małgorzata Kozioł jest wspaniałą lekarką. Zaczęłam się u niej leczyć może od 3 roku życia. I przez cały ten okres Pani doktor była bardzo uprzejma, zawsze poważnie podchodziła do każdego problemu i zawsze mnie wyleczyła z każdej choroby, dała skierowanie jeśli było to potrzebne. Naprawdę polecam.

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Super lekarz , kompetencja,miła ,kompleksowe podejście do pacjeta,uprzejmość ! Trafna diagnostyka,prowadzi moje pociechy już ponad 20 lat!,a dokładniej 22lat ,pozdrawiam Panią dr.Samek i życzę zdrowia,pacjeta
Opinia dodana przez: Andrzej

Stalowa Wola

Boże broń przed takimi lekarzami. dziwię się że jeszcze dyrektor chce takich lekarzy zatrudniać. Boi się podjąć decyzję, a wszystkie niepowodzenia w leczeniu spycha na innych.

Wojska Polskiego 13/29
37-450 Stalowa Wola

eśli dziecko urodziło się w innym szpitalu niż w Nisku nie przyjmuje skierowań NFZ na badanie, wtedy tylko prywatne wizyty. Podają terminy odległe, żeby zniechęcić pacjentów. Bardzo nieetyczne zachowanie. Nie jest to tylko mój przypadek, wiele znajomych miało ten samo problem. Rozumiem gdyby to był gabinet prywatny to niech sobie robi selekcję ale to jest publiczny szpital z publicznych pieniędzy i robienie selekcji jest niedopuszczalne.
Opinia dodana przez: Marcin

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Odradzam, barak profesjonalizmu - lekceważące podejście.

1 maja, dzień po sporym wysiłku w pracy miałem koszmarny ból głowy nieporównywalny do niczego innego, przeleżałem w łóżku, podejrzewając przegrzanie na słońcu. Kolejnego dnia objawy nie ustąpiły. Udałem się do przychodni doktor Szczęść zastępował 'mojego lekarza'. Skołowany i ogólnie osłabiony zacząłem opowiadać co robiłem i co myślę, że może być powodem dolegliwości, by jakoś wyjaśnił co mi jest jak się zachować. Stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Prymasa Wyszyńskiego 6A