Pediatra Świecie

Wojska Polskiego 80
Świecie

Berzo dobry lekarz,uratowal mi zycie od pokrzywki,Teraz znowu zachorowalam ,mieszkam w Uk i chce do niego pojechac,mam nadzieje ,ze mi pomoze.

kard. Wyszyńskiego 2 lok. 55
86-105 Świecie

Litości, najgorszy lekarz na świecie. u mojego 3 miesięcznego dziecka po 15 minutach obserwacji stwierdziła, że ma w 20% uszkodzony mózg i nigdy nie będzie funkcjonował normalnie bo miał przedłużoną żółtaczkę. Płakaliśmy z mężem kilka dni aż postanowiłam zasięgnąć opinii 2 innych lekarzy którzy jak to wszystko usłyszeli to zaczęli pukać się w głowę.... naprawdę ku przestrodze!!!! nigdy nie polecam. aha i pani doktor zakazała nam podawać synkowi wit.D bo ma jej zdaniem za mocno zarośnięte ciemiączko jak na 3 miesiące. Zastosowaliśmy się i gryby nie wizyta u doktora czuryło, który szybko zareagował to by mały miał krzywicę.

Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Jarosław Uziałło

USG, Psychiatra

Londyn

Świecie

Dr Jaroslaw Uzialo to bardzo dobry lekarz neonatolog -pediatra . Czesto przyjmuje male dzieci . Leczy starannie , szybko i skutecznie . Stosuje z powodzeniem hipnoze udzieci .
Polecam doktora jako dobrego pediatre . Chetnie tez udziela zwolnien lekarskich , nie to co w NFZ.

Opinia dodana przez: Aleksandra

86-100 Świecie

MASAKRA!!!! Czy lekarz ginekolog może odzywać się do pacjentki że ją zaraz "opier...doli", że się "wkur...wia jak słyszy bzdury które wygaduje pacjentka"? A jednak może :/ Byłam u Dr Górskiego i właśnie w taki sposób się do mnie odzywał :/ Wrzeszczał na mnie że od jakiegoś czasu przyjmuję za mocne tabletki antykoncepcyjne jakby to była moja wina. Przecież przepisał mi je inny lekarz a Dr Górski bez jakichkolwiek badań, bez przeprowadzenia wywiadu zmienił mi je od tak sobie... :/ Jak żyje drugiego tak dziwacznego lekarza nie widziałam. W dodatku przypuszczam że Dr Górski niedowidzi, ponieważ na wejściu powiedział mi "która kartoteka należy do pani, bo nie widzę" :/ a były tylko 3 kartoteki. Ponadto ww "lekarz" nie pozwolił mi się wypowiedzieć precyzyjnie, przerywał mi w połowie zdanie i dopowiadał swoje wyimaginowane rzeczy :/ stanowczo odradzam... Nie zostałam nawet zbadana przez owego lekarza, pomimo iż mówiłam mu że jak dotąd nie miałam zbadanych piersi chociaż już dawno powinnam mieć to za sobą. Nigdy więcej nie zamierzam korzystać z usług Dr Górskiego

Moniuszki 4

ulica Wojska Polskiego 80