Wieliczka

dr n. med. Jacek Politański

Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny
Kraków ul.Kobierzyńska 98. Wieliczka ul. Sikorskiego 6

Jestem osobą mocno schorowaną, trzydziestoletnia cukrzyca poczyniła zniszczenie mojego organizmu.Destrukcja kości i stopa cukrzycowa doprowadziły mnie do Pana Doktora Politańskiego. Zawdzięczam mu ogromnie dużo, jako jeden z niewielu ratował moją nogę, robił wszystko aby nie doprowadzić do amputacji co sugerowali inni.Udało się, mam dwie nogi i będę na nich odwiedzał Pana Doktora nie raz aby okazać mu moją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze.Dodam jeszcze, że uratowana dzięki Panu Doktorowi noga pozwoliła ...

lek. dent. Justyna Merta

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16 , Wieliczka

Witam,
nic ująć nic dodać, profesjonalizm na najwyższym poziomie, nie miałem przyjemności spotkać lepszego specjalisty i profesjonalisty, kompetencje na najwyższym poziomie, sto dwadzieścia procent poświęconego czasu dla pacjenta, nikogo innego nie polecę bo go nie znam, kultura osobista na najwyższym poziomie,
córka (10 lat) po wizycie skomentowała, że już do żadnego innego dentysty nie pójdzie, moje zdanie jest takie samo...
Serdecznie pozdrawiam Panią justynę
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Ireneusz Kościelny

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Marta Tomalak

ul. św. Wawrzyńca 11/13

Byłam na badaniu dna oka u Pani Doktor. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor zbadała mnie, poświęcając odpowiednią ilość czasu odpowiedziała na zadane pytania i zaleciła dalsze kroki. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Kozak

Internista

wieliczka
32-020 Wieliczka

Trudno sie dostac,jest kierowniczka osrodka,szypko pozbywa sie pacjenta,pisze duzo silnych lekow,jest chyba cala dobe w osrodku , ja przyszlem pozno i jeszcze byla

lek. dent. Marek Witkowski

Pulmonolog, Internista

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Małgorzata Szpunar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1

lekarz Andrzej Pączek

Lekarz medycyny pracy

Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka" Oddział Spółki Kopalnia Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Daniłowicza 10