Pediatra Zgierz

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Świetna lekarka, godna polecenia. Tłumaczy długo i profesjonalnie. Sympatyczna dla dzieci. Więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Anetta

Przychodnia Rejonowa nr 2

Zgierz

przesympatyczna Pani Dr. Pomimo ze nie jest naszym lekarzem prowadzącym bez problemu i z uprzejmością przyjęła moja córkę. Ma świetne podejście do dzieci. Nie śpieszy się przy wizycie.
Polecam z czystym sumieniem:)

Polecam z czystym sumieniem:)

Przychodnia
Staffa 10
95-100 Zgierz

Super lekarz mam dwoje dzieci i pani doktor zawsze miała podejście do nich zawsze wszystko wytłumaczy i świetnie diagnozuje polecam jak najbardziej

Opinia dodana przez: Małgorzata

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

Dla mnie i mojego dziecka najlepszy pediatra ever. Nasza przygoda z panią doktor zaczęła się kilka lat temu od rozpoznania bezobjawowego zapalenia płuc. Gdyby nie wnikliwe studiowanie karty, wywiad i badanie dziecka nie wiem jak to by się skończyło. Jako matka ufam tylko jej. Zastanawiam się skąd te inne szkalujące opinie? Cóż, człowiek jest tylko człowiekiem.. Różnica zdań bierze się stąd, że patrzymy na tę samą rzecz, a pojmujemy ją odmiennie. Jeśli np lekarz bada stetoskopem krótko to może dlatego, że już przy pierwszych wdechach słychać zmiany? A rodzic ma prawo ze swojego punktu widzenia ocenić badanie za niedbałe. Wierzę, że wszystkie te negatywne opinie dałoby się wyjaśnić. (Zapewne poczuciem anonimowości jakie daje internet) W każdym bądź razie dla mnie dr Rybicka jest w 100% godna polecenia.

Opinia dodana przez: Joanna

zgierz łęczycka 24
Zgierz

jestem bardzo zadowolona z opieki pediatrycznej Pani Doktór nad moimi dziećmi (3). Jest po prostu albo (w tych czasach)prawdziwym Człowiekiem.

Urszula Stawińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zgierz

Pani doktor beznadziejna. Byłam z wizytą z 16 to miesięcznym dzieckiem, wizyta przebiegła w ten sposób: opowiedziałam co jest dziecku, osłuchała, włożyła patyczek do buzi (niestety nieudolnie bo dziecko zwymiotowało), w aparacie do zbadania uszu właśnie wyczerpały się baterie i Pani doktor kazała abym to ja sprawdziła jak dziecko reaguje na dotyk. Po przyniesieniu działającego urządzenia stwierdziła, że dziecko ma za dużo woskowiny i ona nic nie widzi. Powiedziała, że dziecko jest niespokojne bo rosną mu zęby i ogólnie takie tam żeby nie przesadzać. Po wizycie u Pani doktor pojechaliśmy na sporną. Tam laryngolog nic nie mówił że jest zbyt dużo woskowiny choć pytałam. No i nie miał problemy stwierdzić, że dziecko ma zapalenie ucha. Ogólnie nie polecam.

Opinia dodana przez: edyta

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

moja opinia mówi sama za siebie!!!

moja opinia mówi sama za siebie!!!
Poszłam z córka do niego bo od kilku dni miala wysoka gorączke i nic nie chciala jesc. Spojrzał córce w gardło i tylko powiedział ze ma lekko czerwone a jak powiedzialam że córka od kilku dni nic nie chce jest to opowiedział że "nie wygląda na taka". Wizyta trwała z rozebraniem i ubraniem dziecka może z 5 minut i kosztowała oczywiscie 80 zł. We wtorek bylam z córką u niego a w czwartek wylądowałyśmy w szpitalu. Okazało sie ze miała zapalenie gardła i angine ropną, dostała 3 kroplówki. I on tego nie zauważył? to gdzie się patrzył jak córka otwierała gardlo? Oczywiscie dodam że przepisał miksturę za 10 zł co nic nie pomogła.

Opinia dodana przez: lusia

Parzęczewska 36/69