Pediatra Żory

Jarzębinowa 70
44-240 Żory

cudowna kobiete wie jak podejść do dziecka ,gorąco polecam

Ocena: Bardzo dobry

Cudowny lekarz!!! Faktycznie antybiotyk podaje tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy naprawdę jest potrzebny :) Co najważniejsze do swoich małych pacjentów podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Poziom jego wiedzy jest imponujący. Diagnozy są zawsze trafne i właściwe. Nas już ratował tyle razy, iż pozostaje mi tylko serdecznie mu podziękowac i polecić wszytskim mamom. Naprawdę drogie mamy jest to wspaniały lekarz, który pomoże naszym małym pociechom ...
Opinia dodana przez: Adriana

Orzeszkowej 16
44-240 Żory

Nasza pani doktor zawsze stawia słuszne diagnozy, jeżeli nie jest pewna to kieruje pacjenta do specjalisty, a nie leczy na własną rękę. Zawsze ma czas, jest uprzejma, życzliwa, ale zarazem stanowcza i konkretna. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach swojej pracy!
Gorąco polecam!
K.

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

3 Maja 35
44240 Żory

Polecam. Słucha,pyta. Nie ma problemu z wystawianiem skierowań do poradni czy specjalistów jesli o to proszę i mowie dlaczego che skierowanie, czy nawet na badania ktore sa mi potrzebne.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Rehabilitant, Pediatra

ulica E. Orzeszkowej 19
44-240 Żory

Pani Doktor bardzo niemiła, nieuprzejma. Wizyta z małym dzieckiem przebiegła bardzo nieprzyjemnie, Odniosłam wrażenie, że ona jest jedynym lekarzem w Polsce i jej wolno.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Sp. z o.o.

Żory

Pani dr chyba minęła się powołaniem na lekarza. Bardzo niemiła dla dziecka i rodzica, swoje frustracje przenosi na kontakt z pacjentem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c

lekarz Jerzy Pietruszewski