Pediatra Żory

lekarz Ewa Szczepańska-Pankiewicz

Alergolog, Pediatra

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

Michał Hajduk

Żory

Swietny lekarz z ogromnym doswiadczeniem I wiedza, zawsze wszystko dokladnie tlumaczy.To jedeny lekarz u ktorego moj synek nie placze I nie boi sie. Przyjezdzamy tylko na kontrole do Dr Hajduka Co kilka miesiecy kiedy jestesmy w Polsce. Szkoda ze nie mamy takiego lekarza na miejscu. Polecam serdecznoe Dr Hajduka wszystkim ktorzy sa zwollenikami naturalnych metod leczenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

ulica E. Orzeszkowej 19
44-240 Żory

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.

lekarz Dorota Lisikiewicz

Orzeszkowej 16
44-240 Żory

Nasza pani doktor zawsze stawia słuszne diagnozy, jeżeli nie jest pewna to kieruje pacjenta do specjalisty, a nie leczy na własną rękę. Zawsze ma czas, jest uprzejma, życzliwa, ale zarazem stanowcza i konkretna. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach swojej pracy!
Gorąco polecam!
K.

lekarz Irena Badura

3 Maja 35
44240 Żory

Polecam. Słucha,pyta. Nie ma problemu z wystawianiem skierowań do poradni czy specjalistów jesli o to proszę i mowie dlaczego che skierowanie, czy nawet na badania ktore sa mi potrzebne.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Anna Stefańska

Jarzębinowa 70
44-240 Żory

cudowna kobiete wie jak podejść do dziecka ,gorąco polecam

Halina Szczerbowska

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Sp. z o.o.

Żory

Pani dr chyba minęła się powołaniem na lekarza. Bardzo niemiła dla dziecka i rodzica, swoje frustracje przenosi na kontakt z pacjentem

lekarz Zenon Cholewa

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20

lekarz Anna Arciszewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Wodzisławska 128

lekarz Janina Morawiecka

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c

Pediatrzy w Żorach