lekarz Piotr Banasiak

Nie polecam, lekarz dobry tylko do wystawienia l4., jakby to było rozwiązanie na wszystko. Zbyt szybka diagnoza mimo że jeszce nie wszystko mu się powie

Polecam każdemu , ufam mu w każdej diagnozie . Bardzo pomocny ,chętnie wysłucha i doradzi. Jeżeli jest jakiś problem a numerków brak zawsze znajdzie rozwiązanie - liczy się dla niego pacjent. Złoty człowiek

Złoty człowiek

Kompetentny,miły,nie zbywa pacjenta ,polecam tego lekarza

Kompetentny,miły,nie zbywa pacjenta ,polecam tego lekarza

Zdecydowanie polecam, choć wszystko działo się tak szybko 12 minut z zegarkiem w ręku / za drzwiami zły, dziki tłum/ i następne numerki . Dostałam lekcje do odrobienia i wykładniki do następnej wizyty. Może dłuższej?

Lekarz diagnozuje na podstawie pierwszego wrażenia, zdecydowanie za szybko. Po dłuższej dyskusji, ma wątpliwości. Tak... wygodną diagnozą na problemy pacjenta jest użycie słowa WIRUS, jednak nie każdy chory taką przyjmuje i stosuje się do porad polegających na przyjmowaniu środków przeciwbólowych. Nie posłuchałam.

Bardzo dobry lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu. I w placówce publicznej i na wizytach prywatnych (tu nie zdziera, niedroga wizyta w stosunku do innych). Polecam.

Super lekarz,dobry fachowiec.Uprzejmy,kompetentny.

Super lekarz,dobry fachowiec.Uprzejmy,kompetentny.

Ach gdyby takich lekarzy było więcej inaczej wyglądałaby polska służba zdrowia ...

Najlepszy lekarzjakiego mozna spotkać nie zależnie czy brać pod uwagę prywatną czy państwową sł. zdrowia.