lek. dent. Piotr Biskup

Chodziłem do lekarzy stomatologów w większych miastach, m.i do P. profesor z akademii medycznej. U nikogo wizyta nie przebiegała tak szybko i bezboleśnie jak u P. Biskupa. Do tego musze dodać, że nie naciąga na koszty, szczerze powie co należy zrobić. Od pierwszej wizyty minęło już parę lat i wszystko się trzyma.

Robił mojemu dziecku błaha sprawe, wyrywał zęba, ogólny przegląd. Jego miła osobowość, kultura i przede wszystkim profesjonalizm do mnie bardzo przemówił i teraz leczę się u niego z mężem. Najlepszy dentysta jakiego spotkałam.Zwróciłam też uwagę , że jego gabinet jest dużo lepiej wyposażony od innych dentystów u których byłam.

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%