dr n. med. Piotr Bojarski

Neurochirurg

Pan Doktor uratował mi życie. 20 lat temu miałam 15 lat i życie przed sobą. niestety zemdlałam w szkole - okazało się że mam wylew. po wielu perturbacjach trafiłam na oddział neurochirurgii i Pan Doktor Piotr Bojarski zdecydował o mojej operacji. miałam naczyniaka. operacja była trudna, w szpitalu na Banacha miałam dwie ale żyję, chodzę, mówię, myślę. 20 lat spokoju. dziękuję. a co do tych, którzy mówią że jest arogancki - zna swoją wartość. dziękuję

Po wielu nieskutecznych wizytach u lekarzy specjalistów (w tym u jednego profesora z Łodzi), którzy nie umieli prawidłowo odczytać rezonansu magnetycznego i leczyli mnie na schorzenia których nie miałam trafiłam szczęśliwie do dr Bojarskiego, który od razu zdiagnozował u mnie guza kanału kręgowego. Był to początek końca prawie rocznych straszliwych cierpień. Ponad pięć godzin trwająca operacja wykonana w szpitalu na Banacha przez dr Bojarskiego zakończyła się całkowitym sukcesem. Obecnie jestem prawie dwa lata po operacji i od dwóch lat bez koszmarnego bólu za co jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi również za Jego ogromną wiedzę medyczną i wysoką kulturę w podejściu do pacjęta.

Osoba BARDZO pozytywna jako lekarz i człowiek GODNA polecenia. Spechalista wysokiej klasy , chłowiek z ogromnym sercem dla wykonywanej pracy i dla pacjentów. PROFESJONALISTA. TAKICH lekarzy nam potrzeba w niesieniu pomocy cierpiącym i chorym. Piszę z ogromnym uznaniem i wdzięcznością.

Osoba BARDZO pozytywna jako lekarz i człowiek GODNA polecenia.
TAKICH lekarzy nam potrzeba w niesieniu pomocy cierpiącym i chorym.
Piszę z ogromnym uznaniem i wdzięcznością.

To nie lekarz,to chamski i arogancki doktorek,nasz weterynarz lepiej traktuje zwierzeta niz pan doktor potraktowal mnie.Najgorszemu wrogowi nie zycze spotkania z tym panem.

Dozgonnie wdzięczny pacjent po plastyce. Bardzo serdecznie dziękuję Panu doktorowi Piotrowi Bojarskiemu

Już 3 razy uratował mi życie, bez łapówek itp.; Naprawdę jest GODNY POLECENIA!!!!!!!!!!!!!!

Według mnie dobry neurochirurg powinien być opanowany, rzeczowy, zwięźle acz dosadnie tłumaczący i szybki lecz rozsądny w działaniu. Doktor Bojarski taki właśnie jest. Jestem bardzo młodą osobą, która trafiła do niego po ataku epileptycznym. Wspaniale się mną zajął. Poinformował mnie o wszystkich możliwościach ale jednocześnie uspokoił i poprosił o niewyciąganie pochopnych wniosków. Po przeprowadzeniu kompleksowych badań odkrył przyczynę mojego ataku. Naprawdę jestem Mu wdzięczna i bardzo polecam Jego opiekę.

Kompetentny, rzeczowy, skuteczny i jakby tego było mało dobrze traktuje pacjenta i jego rodzinę. Bardzo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam.

wysokiej klasy specjalista, cudowny człowiek, pełen empatii dla pacjenta.Odpowie na każde pytanie, uspokoi.Po rozmowie z dr Bojarskim nie miałam problemu z podjęciem decyzji w sprawie operacji/tętniak/.Wszystko przebiegło dokładnie tak jak mówił dr Bojarski.Jestem Mu niezmiernie wdzięczna.DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ DOKTORZE.

Moje skromne zdanie na temat dr.Bojarskiego to bardzo zarozumialy czlowiek widzacy tylko wlasny czubek nosa,nie wzbudza zaufania nie polecam go innym wrecz odradzam.Zniszczyl wszystko co zoperowal zlota reka pr. Marchel bylo tak dobrze.... Ale niestety rutyna lekarzy prowadzacych i pielegniarek niszczy niewinnych ludzi tak bylo z moim dzieckiem ktore zmarlo,a tak nie powinno byc mial dopiero 26 lat i zycie przed soba.Mam ogromny zal bardzo duzo goryczy, serce mi peka ,ale decyzje zostawiam Panstu o wyborze lekarza