lekarz Piotr Borowski

Neurochirurg

Jestem bardzo zadowolony z szybkiego przyjęcia do szpitala w Puszczykowie przez Pana Piotra Borowskiego. Drugi dzień po operacji pokazano mi jak wstawać i się poruszać. Bol po operacji ustal.Na oddziale neurochirurgii pielęgniarki bardzo mile i uprzejme, o nic nie trzeba było sie prosić tylko same wiedziały co pacjentowi potrzeba.

Lekarz kompetentny. Dobre podejście do pacjenta. Bardzo dostępnie wytłumaczy fachowe zwroty. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Uprzejmy. Wydaje się niedostępny _ pozory. Uprzejmy. Polecam

Polecam

gqopirweqio490348904329065589dsvcxm5390ioperw. Tyle w temacie.

gqopirweqio490348904329065589dsvcxm5390ioperw. Tyle w temacie.