lekarz Piotr Borowski

Neurochirurg

Szanowni pacjenci,nie czytajcie tych pomówień,Pan doktor jest empatyczny,miły i godny polecenia,wszystko dokladnie wytłumaczył i pokazał na zdjęciach.Szeroka wiedza i doświadczenie,serdecznie polecam.

Prywatna wizyta trwała zaledwie 5 minut (150 zł). Pan ewidentnie nie zainteresowany moją chorobą. Łaskawie odczytał opis rezonansu i w żaden sposób nie wyraził zainteresowania moim problemem. Na pytania odpowiadał lekceważąco, bez konkretów. Z tak nieuprzejmą osobą już dawno się nie spotkałam. Nie polecam wizyt u Pana Borowskiego.

Potwierdzam zdanie poprzednika. Człowiek nieuprzejmy. Ograniczył się tylko do krytyki sposobu opisu zdjęcia Rtg i RM. Do pacjentki skierował 2-3 krótkie zdania. Skasował 150 zł. Trzeba szukać innego lekarza, mając nadzieję, że się trafi "normalniejszy". Nie polecam.

Nieprzyjemny gość z Macbookiem. Trafiłem do niego w kwietniu przed świętami na wizytę prywatną z objawem mrowienia w lewej nodze i bólu w lędźwiach od około miesiąca. Opryskliwy, że nie mam rezoznansu lub tomografu, bo o czym mamy rozmawiać. Łaskawie wstał pod koniec rozmowy i sprawdził reakcje kończyny. Nie wystawił żadnej recepty przeciwbólowej lub rozkurczającej. Twierdził, że rezonans prywatny z opisem zrobię w Puszczykowie lub Gnieźnie z dnia na dzień i wystawił skierowanie. Z wynikiem mam przyjść. Nieprawda, bo nawet prywatnie w Gnieźnie czekało się w kwietniu i maju ok. 3 tygodnie. Dwa dni po wizycie zaostrzyły się objawy - rwa kulszowa. Po 3 dniach pojawił się niedowład nogi. Poczekałem na ten rezonans - sekwestr dysku L5/S1, który taki lekarz powinien się domyślić z wywiadu i nie odsyłac mnie w ten sposób. Finalnie jestem po operacji kręgosłupa na przełomie lipca/sierpnia i usunięciu sekwestru. Ból ustąpił, ale niedowład pozostał :-(. Nie mogę już skakać, biegać. :-( Neurochirurdzy z Jurasza w Bydgoszczy zrobili co się dało, ale kręcili nosem, że nie można chodzić tak długo z niedowładem. Nie polecam zatem tego lekarza, który zignorował objawy mrowienia (parastezji) świadczące o głębokim uszkodzeniu nerwu kulszowego i zostawił mnie bez pomocy. PS. Zapłaciłem 150 zł za jego "poradę". W sumie faktycznie nisko się ceni. Z jego specjalnością wołają min. 180 zł.

Bardzo dobry lekarz.Wszystko dokladnie wytłumaczy na czym polega dany zabieg Jest bardzo opanowany i wyrozumiały w zadawanych nie zawsze prawidłowych pytan Po przeprowadzonych operacjach niema zadnych powikłań. Z cierpliwościa wysłucha pacjenta .

Bardzo dobry lekarz.Wszystko dokladnie wytłumaczy na czym polega dany zabieg
Jest bardzo opanowany i wyrozumiały w zadawanych nie zawsze prawidłowych pytan
Po przeprowadzonych operacjach niema zadnych powikłań.

Z cierpliwościa wysłucha pacjenta .

Jestem bardzo zadowolony z szybkiego przyjęcia do szpitala w Puszczykowie przez Pana Piotra Borowskiego. Drugi dzień po operacji pokazano mi jak wstawać i się poruszać. Bol po operacji ustal.Na oddziale neurochirurgii pielęgniarki bardzo mile i uprzejme, o nic nie trzeba było sie prosić tylko same wiedziały co pacjentowi potrzeba.

Lekarz kompetentny. Dobre podejście do pacjenta. Bardzo dostępnie wytłumaczy fachowe zwroty. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Uprzejmy. Wydaje się niedostępny _ pozory. Uprzejmy. Polecam

Polecam

gqopirweqio490348904329065589dsvcxm5390ioperw. Tyle w temacie.

gqopirweqio490348904329065589dsvcxm5390ioperw. Tyle w temacie.