lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

3,9

Z przykrością stwierdzam że Pan doktor Budzyński to niestety naciągacz. Na pierwszej wizycie nastraszył nas tak, że pacjent totalnie się załamał. Jak wszystkim przepisał zastrzyki Traumeel ponieważ z tego tytułu ma niesamowite profity. Kilka dni po ciężkiej operacji zalecił intensywną rehabilitacje. Na szczęście jesteśmy niedowiarkami i skonsultowaliśmy to w szpitalu w Nowym Targu. Specjaliści chwycili się za głowę. Stanowczo zabronili chodzić na wizyty do Pana Budzyńskiego. Na tydzień po operacji Pacjent ma odpoczywać a nie forsować codziennie złamanie w drodze do gabinetu lekarza i podczas rehabilitacji oraz narażać się na infekcje z tytułu tak częstych zastrzyków. Traumeel to specyfik który nigdy nikomu nie pomógł ale też nie zaszkodził dlatego Pan doktor tak chętnie go przepisuje. Znam kilku pacjentów Pana Budzyńskiego i każdy bez względu na dolegliwości był szprycowany tym za przeproszeniem gównem. Ludzie którzy Pana Budzyńskiego chwalą po prostu są zaczarowani przez jego idealne podejście do pacjenta. Najpierw nastraszy, później powie że on się tym zajmie, zagra zaangażowanie. Da 50% zniżki na rehabilitację ps.... na której i tak zarabia krocie. Ludzie nie nabierajcie się na to! Wiem że w sączu brakuje dobrych specjalistów ale każdą diagnozę tego lekarza konsultujcie z kimś bo możecie wydać kupę kasy niepotrzebnie. A producent Traumeelu za waszą głupotę wyśle Pana doktora na wypasione wakacje bo nakręca im sprzedaż jak nikt inny.

Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania i opinii na dany temat. Ja chcialam powiedziec ze korzytalam z porady kilku lekarzy z roznych miejsc w Polsce . jestem po nieudanym zabiegu kolana. Doktor Piotr bardzo mi pomogl. Jestem mu bardzo wdzieczna. Wciaz sie u Niego lecze. Darze go olbrzymim zaufaniem i nie poszlabym juz do innego lekarza nawet po najmniejsza porade. Dziekuje za uwage ;-)

poznałam pana doktora przez kolegę którego przypadkowo spotkałam na mieście do dzisiaj tego żałuję że polecił mi tego naciągacza który oprócz podania witaminy B12 w zastrzyku za 380zł i nastraszenia nic więcej nie potrafi naprawdę żal mi tych ludzi którzy marnują swój czas i wierzą w niego ja przez niego straciła bym dobrego kolegę

BARDZO DOBRY LEKARZ ! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ DOSYĆ NIEDOUCZONYCH LEKARZY ,NIE WIERZĘ W TE OPOWIĘŚCI ŻE DOKTOR OD RAZU STAWIA DIAGNOZĘ ... W MOIM PRZYPADKU NAJPIERW SKIEROWANIA NA RÓŻNE BADANIA,POTEM DIAGNOZA I SKUTECZNA REHABILITACJA + ZASTRZYKI I TABLETKI .DZIĘKI TEMU LEKARZOWI UNIKNEŁAM OPERACJI WYMIANY DWÓCH DYSKÓW ,A RWĘ KULSZOWĄ MAM OD CZASU DO CZASU, A NIE JAK DAWNIEJ 2 MIESIĄCE NON STOP!!!!

Pan Doktor Piotr Budzyński to wspaniały Lekarz i Człowiek po prostu zna się na tym co robi i nie odwala fuszerki robi wszystko żeby wyleczyć Pacjenta i wie jaką postawić diagnozę przekonałem się na sobie PO PROSTU JEST TO LEKARZ I CZŁOWIEK WSPANIAŁY I DAJ MU PANIE BOŻE DUŻO ZDROWIA.

Leczę się u lek. Piotra Budzyńskiego od 2001 r. Pięknie wyciągnął mnie z opresji powypadkowych, zniwelował często nękające mnie zapalenia ścięgien, obecnie "walczymy" z zapaleniami stawów. ZAWSZE kompleksowo tłumaczy co mi dolega, prezentuje potencjalną "ścieżkę" leczenia, zleca wszystkie potrzebne badania specjalistyczne bez robienia żadnej łaski. Jeden z niewielu lekarzy takich z prawdziwego powołania. Człowiek widać, że kocha to czym się zajmuje, a także nie traktuje pacjenta jako przysłowiowy - kolejny przypadek chorobowy - ale przede wszystkim widzi w nim człowieka., któremu trzeba pomóc.

Bardzo dobry lekarz, o dużej wiedzy medycznej, profesjonalista z bardzo miłą osobowością. Polecam pomógł nie jednej osobie odzyskać zdrowie.

Od dawna cierpię na schorzenia kręgosłupa, cierpną mi ręce i boli w odcinku lędźwiowym że czasem nie mogę chodzić, to pierwszy lekarz który potraktował mnie poważnie i zlecił szczegółowe badania, rezonansu i badanie izotopowe bez żadnej łaski, wizyta mogłaby trwać troszke dłużej żeby dokładniej wyjaśnić co się dzieje-to jednyne moje zastrzeżenie, teraz mam nadzieje że po 3 latach poszukiwań dowiem się co mi jest

Widzę że Pan Doktor postarał się o usunięcie negatywnych komentarzy na jego temat z wszystkich portali. Nie polecam Pana Doktora. Jest bardzo miłym, panikującym starszym Panem przepisującym wszystkim te same zastrzyki ( z których sprzedaży ma zapewne profity) Usuwanie komentarzy niezadowolonych pacjentów.... nie ładnie. Wejdziesz do gabinetu z bólem kręgosłupa, wyjdziesz z tysiącem chorób, i receptą na uniwersalne zastrzyki na wszystko.

Dr.Budzyński wyleczył mi syna ze skomplikowanego złamania nogi,gdzie szczerze powiedziawszy nasi lekarze to spartolili. Życzę doktorowi wiele dobrego.Polecam.

Życzę doktorowi wiele dobrego.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radziszów"?

Andrzej Krzak

ul.Młyńska 9

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Wojciech Schab

Chirurg ogólny
Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77