POLECAM!!! Lekarz,który pomaga choremu,zaraz po pierwszej wizycie.Kompetentny,uprzejmy.Lekarz z powołania.

Polecam tego lekarza każdemu!Wyleczył mnie i prawie całą moją rodzinę. Jedyny lekarz, któremu się chce leczyć!!!!!!!!Kieruje na kompleksowe badania, jak i na rehabilitację - bez żadnej łaski!!!! - w przeciwieństwie do innych lekarzy.Jest kompetenty i uprzejmy. Pozdrawienia dla Pana doktora;-) Marta M.

Pozdrawienia dla Pana doktora;-)
Marta M.

Wspaniały człowiek i lekarz nigdy nikomu nie odmówił pomocy.

Wspaniały człowiek i lekarz nigdy nikomu nie odmówił pomocy.

Genialny lekarz!! Polecam wszystkim, bardzo pomógł mi po wypadku samochodowym. Do tej pory, a minęło już 4 lata nie mam żadnych problemów z kręgosłupem.

Jestem po wypadku długo nie mogłem znaleść pomocy ,teraz wiem że można pomóc w sytuacjach gdzie inni rozkładają rence .