lekarz Piotr Chmielewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pan Piotr jest wspanialym lekarzem,jest bardzo miły i uprzejmy.Zna się na swojej pracy ,mogę Go z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie. Doprowadził moją zagrożoną ciąże do szczęśliwego rozwiązania. Pozostałam jego pacjentką aż do mojego wyjazdu za granicę, teraz kiedy tylko odwiedzam Polskę to biegnę do pana doktora sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Małgorzata Leonarska.

Lekarz ten wykonywał mi badania prenatalne w 12 tyg. ciąży . Bardzo szczegółowo i dokładnie analizował wszystko. Bardzo miły wzbudzający zaufanie .

trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciazy pozamacicnej, pracowal tam tez dr. Chmielewski, to on jako jedyny dawal mi nadzieje ze ta ciaza jednak niedlugo pokaze sie w odpowiednim miejscu, rozmawial na nocnych duzurach i radzil, z nerwow spowodowanych bledem innego lekarza zaczelam plamic, kto mnie z tego wyciagnął? p. doktor Chmielewski, dzis mam duzego zdrowego synka ktory skonczyl 3 latka, to wszystko dzieki Doktorowi Chmielewskiemu, jest troszke nadopiekunczy, ale to bardzo dobrze o nim swiadczy, duzo badan ale duza wieksza pewnosc dotyczaca stanu zdrowia mamy i dzidzi. nigdy nie pojde do innego lekarza, spokojny, dokładny i napewno ma powołanie. pozatym miły sympatyczny, dziekuje

Lekarz bardzo miły zawsze usmiechniety podchodzacy do kazdej pacjentki indwidualnie kompetentny

Panie Doktorze! Dziękuję serdecznie za wyczerpujące informacje o moim stanie- jestem bardzo zadowolona z wizity, naprawde polecam doktora Chmielewskego!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami.To lekarz przy którym każda kobieta w ciąży czuje się bezpieczna i ma pełne zaufanie.W razie kłopotów z ciążą nie szczędzi czasu i poświęcenia.Potrafi bardzo uspokoic gdy ma się wątpliwości. Życzyłabym każdej przyszłej mamie takiego lekarza prowadzącego. Mama Jasia który ma dzisiaj 8 lat.

Mama Jasia który ma dzisiaj 8 lat.

Wspaniały lekarz! W razie problemów z ciążą działa szybko i efektownie! Bardzo pomógł mi w utrzymaniu ciąży z która było wiele problemów oraz wsparł duchowo :)

Pan dr ma anielską cierpliwośc do pacjentek.

Pan dr ma anielską cierpliwośc do pacjentek.

To pierwszy lekarz, który kiedy dowiedział siĘ że jestem w ciąży wyciągnął rękę, uśmiechnął się i powiedział: GRATULUJĘ! Panie Doktorze! Dziękuję za wyczerpujące informacje o stanie moim i mojego Maluszka. I za Pana życzliwe przyjecie i poswięcanie czasu. U Pana wizyta trwa nawet 40 minut. Siedzi sie i czeka w poczekalni. Ale nikt jak Pan nie uspokaja i tłumaczy. Dziekuję. Mama Łukaszka

wspaniały lekarz i prywatnie i państwowo

wspaniały lekarz i prywatnie i państwowo