Piotr Chwastek

Urolog

Byłam na kontroli u doktora po pobycie w szpitalu na Strzeleckiej. Miałam wtedy zakładaną sondę D-J, a oprócz tego jestem w 4 miesiącu ciąży. Podczas wizyty czułam, że jest rzeczywiście zainteresowany tym, jak się czuję, dokładnie o wszystko wypytał, nawet o dziecko. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i nie miałam wrażenia, że mam jak najszybciej wyjść, bo ma następnych pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.

ogromne umiejętności a więc i także wiedza medyczna-lekarz z powołaniem do tego trudnego zawodu,polecam z całą odpowiedzialnością