lekarz Piotr Chwiałkowski

Lekarz medycyny ratunkowej

Proszę nie czytać negatywnych opinii. Dobry lekarz. Szybko zdiagnozował chorobę, której inni "bardzo mili" przez rok nie wykryli. Nie jest super słodki i miły.... ale lekarz nie musi. Ważne, że jest kompetentny, szczery i prostolinijny. Szybko się zajął widząc, że sprawa jest pilna i poważna. Inna pani laryngolog miesiąc wcześniej " stwierdziła, że nic nie dolega"

Brak jakichkolwiek kompetencji. Odsyła pacjentów ze złymi wynikami i brakiem diagnozy. Po powrocie z SORu pogorszenie stanu zdrowia pacjenta. Radzę unikać! Niestety przyjmuje w Kościerzynie na SORZE

Szkoda słów na opisywanie wizyty u doktora. Byłam u niego na wizycie w Przychodni Orłowo. Wyszłam trzęsąc się z nerwów, ze łzami w oczach! W skrócie: wyzwał mnie od idiotów, ludzie nierozumnych itp. Powtarzając: "tylko idioci leczą się na własną rękę". Unosił się, arogancko komentował i nie dał dojść do słowa. Na miłość boską czy każdy leci do laryngologa po pierwszym dniu kataru? Przychodzi jak nie może sobie z nim poradzić.... TAK: poszłam z przewlekłym katarem, a no potraktował mnie jak...... szkoda słów. Arogancki buc! NIE POLECAM!!!!!

Szkoda słów na opisywanie wizyty u doktora.
Byłam u niego na wizycie w Przychodni Orłowo.
Wyszłam trzęsąc się z nerwów, ze łzami w oczach!
W skrócie: wyzwał mnie od idiotów, ludzie nierozumnych itp.
Powtarzając: "tylko idioci leczą się na własną rękę".
Unosił się, arogancko komentował i nie dał dojść do słowa.
Arogancki buc!
NIE POLECAM!!!!!