dr Piotr Chyl

Ortopeda

2,3
3,3
2,3

Lekarz beznadziejmy, rutyniarz. Robiliśmy prywatnie u Pana doktora USG bioderek 4czterotygodniowej córki - lekarz, po 30- sekundowym badaniu, stwierdził, że lewe biodro jest słabiej rozwinięte i zalecił szynę. Ale - cytuję - założę i wszystko pokażę już na następnej wizycie, za tydzień (kolejne 100 zł :)). Poradziliśmy się rehabilitanta dziecięcego, który zalecił nam "szerokie pieluchowanie" i na kolejnym USG (po dwóch miesiącach) okazało się, że wszystko jest w porządku.

jest ok.podczas zabiegu uwolniłam sie od strachu

jest ok.podczas zabiegu uwolniłam sie od strachu

lekarz bez sumienia skazał 66 letnią, upośledzoną kobietę ale w pełni samodzielną na życie wegetatywne. Prawdopodobnie przeoczył że pacjentka po upadku ma również złamane palce u ręki