lekarz Piotr Dugiełło

Ortopeda, Traumatolog

3,5

Wizyta związana z leczeniem po wypadkowym. Pan lekarz nie racząc odrywać się od biurka z komputerem stwierdził, że mamy prowadzić oszczędny tryb życia i zalecił wizytę za miesiąc. Przy zapytaniu o skierowanie na rehabilitację stwierdził: "Musicie sobie jakoś radzić." Nie wystawił żadnego skierowania. Wypadek: samochodowy, zderzenie z tirem, auto do kasacji, tir do kasacji. Obrażenia: uraz głowy i kręgosłupa, wstrząśnienie mózgu, pęknięcie obojczyka, uraz kolana, liczne skaleczenia, rana cięta głowy, zmiażdżone pasami mięśnie nóg. Metody diagnostyki: seria zdjęć RTG: głowy, kolana, kręgosłupa, miednicy. USG jamy brzusznej. Leczenie - unieruchomienie stawu ...

Wypadek: samochodowy, zderzenie z tirem, auto do kasacji, tir do kasacji.

Leczenie - unieruchomienie stawu kolanowego - orteza.
Unieruchomienie barku.

Zero tomografii mimo wymiotów i ciągłych bólów głowy.

Podjęte działania przez NAS po wizycie u danego "lekarza":
Wizyta u prawdziwego ortopedy - natychmiastowe skierowanie na rezonans kolana oraz RTG obojczyka(kontrolne) i dłoni. Wizyta u neurologa -> natychmiastowe skierowanie na tomografie głowy.

Rezultaty prywatnych konsultacji:
Głowa ok.
Kolano -> naderwane więzadła.
Dłoń -> szkło pod skórą (w szpitalu zignorowali to).

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam!