Piotr Dykczyński

Urolog

1,8
1,6

To jak moj Tata został potraktowany przez tego Pana jest skandaliczne. Poswiecony czas- moze 4-5 minut(pierwsza wizyta) Zero wywiadu, 5cio sekundowe USG, zadnego innego badanie. To był jakis zart. Zero szacunku do pacjenta.

Nie bada pacjentów w ramach wizyty na NFZ, co poskutkowało zbyt późnym postawieniem diagnozy u mojego taty (przez innego lekarza) oraz zaawansowanym rozwojem nowotworu (przerzuty do kości). A następna wizyta na NFZ u Pana Dykczyńskiego dopiero ma mieć miejsce. A wystarczyło ZBADAĆ, to nic nie kosztuje... Uważajcie na tego lekarza, jeśli chcecie żyć!!

U pana doktora leczę się kilka lat jestem zadowolony moja choroba jest pod profesjonalną kontrolą wspaniały lekarz i człowiek

Lekarz,który nie przebada,tylko twiedzi,że wszystko jest dobrze. Ogólnie brak słów.

Wizyta w ośrodku zdrowia w Rypinie nie trwa 5 - ciu minut :(. Jak można profesjonalnie podejść do problemu, kiedy pacjenta widzi się po raz pierwszy? Nie polecam