lekarz Piotr Eljasik

2,7
2,7

Do pana doktora trafiłam ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, w celu zdiagnozowania niewydolności oddechowej. Jak się okazało, cierpię na rzadką chorobę neurologiczna. pan doktor poświęcił mi dużo czasu, zlecil wszelkie dostępne dla niego badania. był uwazny, pomocny i bardzo miły. Wytlumaczył mi szczegółowo i kompetentnie, na czym polega moja choroba i jakie są rokowania. Dziękuję za tę wizyte.

Witam ten doktorek zachowuje się jak zwykłe bydle wyżej sra jak dupę ma ale cóż wielki Doktor nauk medycznych zwykły prostak i cham!!!

lekarz nieuprzejmy, opryskliwy, nikomunikatywny, lekcewazacy pacjenta i jego rodzine, zdradza oznaki niekompetencji.