dr n. med. Piotr Fryczkowski

Okulista

Doskonały Lekarz i bardzo miły człowiek. Jasno wytłumaczył mi , na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądać operacja . Odpowiedział na wszystkie pytania. Był taki spokojny, że przestałem się bać. Sama operacja szybka , sprawna i bez bólu. Widzę teraz o wiele , wiele lepiej. Na jesieni operacja drugiego oka. Polecam serdecznie.

kompetentny serdeczny, uprzejmy,lubię gdy lekarz traktuje mnie jak partnera i odpowiada na pytania bez zacietrzewienia

Taki lekarz to skarb dla pacjenta.Poszłam przerażona i pełna obaw a Pan doktor swoimi umiejętnościami ,wiedzą spokojem i taktem spowodował ,żę po paru wizytach oko wróciło do normy a ja się uśmiecham. DZIEKUJE i polecam takiego lekarza wszystkim przerażonym bo ten doktor naprawdę pomaga. DZIEKUJE E.B

Dr Piotr Fryczkowski uratował mi wzrok po odklejeniu siatkówki - na Lindleja wyznaczono mi po awanturze termin zabiegu (operacji) za 2 tyg. minimum. Doktor zrobił to z marszu - natychmiast wziął mnie na stół i w czsie 1,5 godz. zrobił, co należało. Jestem Mu wdzięczny. Tak uprzejmego, pogodnego, kompetentnego lekarza nie łatwo spotkać w tych czasach. Oby dobry Bóg czuwał nad Nim.

bardzo kompetentny...i odpowiedzialny gościu ze tak powiem...super lekarz...bardzo polecam...mnie osobiście uratował oko...choć lekarze w lublinie oraz w katowicach...chcieli usunąć...gałkę oczną..generalnie człowiek stworzony do tego zawodu...w 100%...www.retina.pl i pozdrawiam....Stefan Radom

Świetny specjalista, ciepły człowiek. Z gabinetu wyszłam z postawioną diagnozą i receptą na leki, które pomogły od razu, oraz podniesiona na duchu.

Super lekarz, leczę się u niego od samego początku jego drogi.

Super lekarz, leczę się u niego od samego początku jego drogi.

kompentny.miałem zaćmę,jak robiłem badania przed zabiegiem miałem -12 w l.oku a -10 w p.oku.jednak po zabiegu u pana profesora zostałem całkowicie wyleczony z wady bliskowidza. wdzięczny pacjent.

wdzięczny pacjent.

Jestem po operacji zaćmy. Do dr Fryczkowskiego trafiłam po 2 latach tułania się po innych gabinetach z błędną diagnozą. Diagnoza była od razu trafna, pan doktor cierpliwie wytłumaczył na czym polega operacja. Tu lekarze są dla pacjentów a nie na odwrót. Przesympatyczny personel. Szczerze polecam. Joanna

Najwspanialszy Lekarz na Świecie . Kompetencja na najwyższym Światowym poziomie. Mimo tak ogromnej wiedzy jest bardzo miły i żartobliwy. Kolorowe krawaty pana Doktora ukazują ogromny dystans do siebie . Oby połowa lekarzy w naszym kraju była choć w połowie tak kompetentna jak Doktor Piotr Fryczkowski . Irena.

Irena.