dr n. med. Piotr Fryczkowski

kompentny.miałem zaćmę,jak robiłem badania przed zabiegiem miałem -12 w l.oku a -10 w p.oku.jednak po zabiegu u pana profesora zostałem całkowicie wyleczony z wady bliskowidza. wdzięczny pacjent.

wdzięczny pacjent.

Najwspanialszy Lekarz na Świecie . Kompetencja na najwyższym Światowym poziomie. Mimo tak ogromnej wiedzy jest bardzo miły i żartobliwy. Kolorowe krawaty pana Doktora ukazują ogromny dystans do siebie . Oby połowa lekarzy w naszym kraju była choć w połowie tak kompetentna jak Doktor Piotr Fryczkowski . Irena.

Irena.

Piwo mi sie na oko wylało i wyleczył mi je;)

Piwo mi sie na oko wylało i wyleczył mi je;)

Pan Piotr ma najlepsze poczucie humoru na tej planecie.

Pan Piotr ma najlepsze poczucie humoru na tej planecie.

Lekarz jest świetny ma poczucie humoru i zawsze czujesz się u niego mile widziana i wysłuchana, podchodzi do każdego z sercem. I tylko On nosi na wielkanoc krawat z królikiem Bugsem :)

Super lekarz. Fachowość doskonała. Podejście do pacjenta świetne. Szkoda, że w naszej służbie zdrowia jest tak mało takich lekarzy.

Jestem po operacji zaćmy. Do dr Fryczkowskiego trafiłam po 2 latach tułania się po innych gabinetach z błędną diagnozą. Diagnoza była od razu trafna, pan doktor cierpliwie wytłumaczył na czym polega operacja. Tu lekarze są dla pacjentów a nie na odwrót. Przesympatyczny personel. Szczerze polecam. Joanna

Polecam Pana Doktora.Dziękuję za przeprowadzoną operację. Ryszard. 12.10.2009

Polecam Pana Doktora.Dziękuję za przeprowadzoną operację.
Ryszard.
12.10.2009

Świetny specjalista. Świetny człowiek. Dzięki szybkiemu leczeniu, mimo znacznego odwarstwienia siatkówki, widzę prawie normalnie. Wyczerpująco i cierpliwie tłumaczy, na czym polega choroba i metoda leczenia.

Świetny specjalista. Świetny człowiek.
Wyczerpująco i cierpliwie tłumaczy, na czym polega choroba i metoda leczenia.

FACHOWIEC.OPERACJA OBU OCZU.EFEKT NA 5.POLECAM.JERZY JANIK.CZĘSTOCHOWA

FACHOWIEC.OPERACJA OBU OCZU.EFEKT NA 5.POLECAM.JERZY JANIK.CZĘSTOCHOWA