lekarz Piotr Gaj

Dermatolog

3,2

Bylem u niego kilka lat temu z tradzikiem na twarzy. Pan doktor pierwsze slowa jakie powiedzial to "Ja panu wszystko dokladnie wytlumacze, tylko prosze mnie sluchac i mi nie przerywac". Gadal i gadal chyba z 15 minut, stwierdzil m.in, ze dzisiejsze masci sa malo skuteczne, bo robi sie je na takiej samej zasadzie jak parowki - 90 % wody i 10 % miesa. Swoj dluuugi monolog zakonczyl stwierdzeniem, ze tradzik w moim wieku (mialem wtedy 19 lat) jest calkowicie normalnym zjawiskiem, i ze "prawdopodobienstwo ze mi nie przejdzie jest tak samo wysokie jak to, ze spadnie na mnie cegla w drewnianym kosciele". Na koniec przepisal masc, po ktorej moja twarz byla fioletowa po 2 posmarowaniach. Kilka dni pozniej pani w aptece doradzila mi inna masc bez recepty, po ktorej tradzik zaczal znikac ;) Ogólnie czlowiek bardzo pozytywny, sympatyczny, mozna sie u niego posmiac, ale z leczeniem to nie bardzo ;)

Polecam. Lekarz z powołania, wszystko wyjaśni, oczytany. Choroby skórne jest ciężko zdiagnozować jednoznacznie, leczenie to metody prób i błędów. Sam powiedział, że czasem jest 1 lekarzem, czasem 4 do którego ludzie się zwracają. Do mojego problemu 'dopasował' 3 choroby i zaczęliśmy od najlżejszej. Maść robiona w aptece poniżej 10 zl pomogła po 4 dniach. Mając doświadczenie z inną Panią doktor, doktor Gaj przepisuje tanie, robione, dobre maści, które pomagają. Mój dziadek parę dobrych lat temu zmagał się również z chorobą skórną, leżał w szpitalu w Cieszynie. Ordynator słysząc, że dziadek leczy się u dr Gaja, stwierdził, że to jego najlepszy student był :)

Pan doktor jest rzetelnym lekarzem, bez problemu wypisał mi skierowanie na wycięcie znamion i objaśnił wszystko od A do Z dotyczące pieprzyków. Najgorsze z tego wszystkiego jest czekanie w kolejce bo na prawdę długo pacjenci u niego siedzą, przynajmniej wiem za co zapłaciłam.

oby więcej takich lekarzy, rozpoznana przez niego moja choroba (bardzo rzadka)została potwierdzona klinicznie. Nie bawił się w eksperymenty tylko po rozpoznaniu skierował mnie na badania kliniczne. Po pobycie w klinice zapewnił mi na miejscu w swojej przychodni dalszą kompleksową terapię. I trwa ona od prawie 4 lat do dziś. Bardzo jestem mu za to wdzięczny. Nadmieniam, że wszystko to w ramach ubezpieczenia NFZ.

Trudno spotkać lekarz, który tak rzeczowo i wyczerpująco informuje o chorobie i tłumaczy metody leczenia. To rzadka zaleta a nie wada. Większość spieszy się i odwala chałturę-szybko - kasa i następny. Dopiero u niego dowiedziałam się naprawdę co mi jest a leczyłam się kilka lat bez dokładnej diagnozy u kilku dermatologów. Sympatyczny z miłym podejściem do pacjenta. Dla niecierpliwych wskazówka - niektóre choroby skóry wymagają długiego leczenia.Zdecydowanie polecam.

genialny facet... tlumaczy od deski do deski, polecam

genialny facet... tlumaczy od deski do deski, polecam

wspaniały facet ,dobre podejście do pacjentów,polecam

wspaniały facet ,dobre podejście do pacjentów,polecam

Szczerze mowiacto wiedziałem więcej o swojej chorobie od tego lekarza

Szczerze mowiacto wiedziałem więcej o swojej chorobie od tego lekarza

Facet cierpi na słowotok. Gada dużo i bez sensu. Nie polecam.

Facet cierpi na słowotok. Gada dużo i bez sensu. Nie polecam.

Dużo gadania, mało działania. Gadaniem nie wyleczy się chorób.Brak organizacji. Wydaje mi się, że za tą wieloletnią pracą stoi małe doświadczenie.