lekarz Piotr Gaj

Dermatolog

Trudno spotkać lekarz, który tak rzeczowo i wyczerpująco informuje o chorobie i tłumaczy metody leczenia. To rzadka zaleta a nie wada. Większość spieszy się i odwala chałturę-szybko - kasa i następny. Dopiero u niego dowiedziałam się naprawdę co mi jest a leczyłam się kilka lat bez dokładnej diagnozy u kilku dermatologów. Sympatyczny z miłym podejściem do pacjenta. Dla niecierpliwych wskazówka - niektóre choroby skóry wymagają długiego leczenia.Zdecydowanie polecam.

Dużo gadania a mało efektów. I chyba ma jakiś udział w firmie produkującej doksyratio ponieważ wszystkim to przepisuje!!!!!

Dużo gadania, mało działania. Gadaniem nie wyleczy się chorób.Brak organizacji. Wydaje mi się, że za tą wieloletnią pracą stoi małe doświadczenie.