dr Piotr Gasinski

Neurochirurg

Jestem po operacji już rok czasu. Miałam 18ście lat kiedy mi ją robili . Pan doktor Piotr Gaśiński Jest Świetnym specjalista . Uratował mi życie i wielu innym osoba . Jestem i będę mu wdzięczna do końca życia . Dla każdego zawsze poświeci czas.Jest szczery i mówi ze szczegółami wytłumaczy . Ma bardzo dobre podejście do człowieka jest bardzo miły i zna się na tym co robi i wie co mówi . POLECAM !!! i Bardzo Dziękuje z całego serca ;*

Lekarz z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Wytłumaczył w sposób przystępny dla laika, jakim jestem, moją chorobę oraz sposoby jej leczenia. Obecnie jestem po operacji,leczenia przebiega dobrze.Po kilku wizytach w innych gabinetach, byłam zaskoczona normalnością, z którą spotkałam się u pana Gasińskiego. Dziękuję!!!

Lekarz miły umie podejść do pacjeta godny polecenia zna się na swojej pracy. Przed operacją wytłumaczy na czym pędzie polegała.

Super lekarz.Bardzo mily i konkretny pan.Fachowe podejscie do pacjenta .Zna sie na swojeej pracy w 100%.Dziekuje panie doktorze.

Pan dr Gasiński-lekarz kompetentny, z powołonia, bez zbędnych ceregieli przystępuje do działania z szacunkiem do pacjenta, zna się na swojej robocie. Dziekuję.

28 lutego 2014 mialam przeprowadzona operacje kregoslupa szjnego to czego dokonal dr.P. Gasinski rowna sie z cudem.Najwyzszej klasy specjalista.Blizna na szyji zawsze bedzie mi go przypominac.Dziekuje Panie Doktorze za wszystko co Pan dlamnie zrobil.

Bardzo interesująca wypowiedz. Samokrytyka jest konstruktywna. Tylko dlaczego tak surowa? Widocznie jest coś na rzeczy a lekcewarzenie tego dopiero byłoby błędem.

Mój pierwszy kontakt z dr. był w placówce publicznej w szpitalu . Podejście do pacjenta było wspaniałe . Dr Gasiński jest wspaniałym neurochirurgiem ma złote ręce . Gdybym miała polecać lekarza to poleciła bym własnie dr. Piotra Gaśińskiego

Mój pierwszy kontakt z dr. był w placówce publicznej w szpitalu .
Podejście do pacjenta było wspaniałe .
Dr Gasiński jest wspaniałym neurochirurgiem ma złote ręce .
Gdybym miała polecać lekarza to poleciła bym własnie dr. Piotra Gaśińskiego

DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA NAPRAWCZA OPERACJE I POZDRAWIAM

DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA NAPRAWCZA OPERACJE I POZDRAWIAM

Miałam tylko raz styczność z panem doktorem, ale żałuję każdej chwili poświęconej na to spotkanie. Ten człowiek jest ignorantem i razi wręcz niekompetencją. Traktuje ludzi jak przedmioty i eliminuje tych, którzy nie pasują do jego wizji uporządkowanego świata. Nie chciałabym mieć z nim kiedykolwiek do czynienia, wszelkie pozytywne opinie na temat tego lekarza obawiam się, że pisane są przez niego samego, bo wydaje się nie widzieć nic poza własnym nosem. Zostałam przez niego potraktowana jak śmieć a rozmawiałam o ważnej kwestii zdrowotnej jak ze specjalistą licząc na pomoc i zrozumienie. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!!!