lekarz Piotr Gratkowski

Pan doktor nastawiony na robienie kasy, pacjentki traktuje instrumentalnie. Odpowiada zdawkowo na pytania, nie wyjaśnia problemu. Miły prywatnie kiedy się mu płaci, a w szpitalu zapomina że to jego pacjentka. Szczerze nie polecam.

Ja mam przykre wspomnienia po wizytach u pana Doktora, zero podejścia do kobiety, która od 2 lat stara sie o zajście w ciąży. Informacji udzielał niechętnie a jeśli już to robił to językiem medycznym. *** - za samo wypisanie recepty 70 zł

Cena ze wszystkimi badaniami 120zł,ale warto.Lekarz jest bardzo kompetentny i miły.