dr Piotr Grygiel

Traumatolog, Ortopeda

Świetny lekarz. Robił mi rekonstrukcje więzadeł krzyżowych i szył łękotki. Polecam! Świetne podejście to pacjenta, miły i uśmiechnięty

Jestem po zabiegu zespołu cieśni kanału nadgarstka u tego ortopedy.To świetny specjalista,wspaniały człowiek,na pierwszej wizycie jasno określa zasady co do kosztów,które nie są chyba zbyt wygórowane bo zawsze jest dużo pacjentów.Ważne jest,że lekarz ten ma możliwość wykonywania zabiegów na NFZ.Na oddziale interesuje się swoimi pacjentami i jest równie miły jak w gabinecie prywatnym.W razie wątpliwości można uzyskać informację telefonicznie.Za ulgę w cierpieniu dziękuję,innym chorym polecam,wdzięczna pacjentka Mirosława Z.

Złodziej jakich mało!! Fach ma w portfelu u pacjenta, jak pijawka wyssa ostatni grosz!! Na kasę chorych to gburowaty, prywatnie ma bajer i nic więcej zaprasza tylko co tydzień na wizyty, aby mu przynieść. Mną zajął się naprawdę dobry fachowiec to z tych wizyt się śmiał i z samego podejścia do pacjenta!!

Konkretny lekarz bardzo miły i kompetentny.Nie wiem jaki jest jeśli idzie się prywatnie ale ku mojemu zdziwieniu na NFZ miło się rozczarowałam.Dobre podejście do pacjenta(bada przy wizycie)nie tak jak niektórzy np.jeden mnie skierował na artroskopie bez żadnego badania.Polecam tego ortopedę