lekarz Piotr Iwulski

1,8
1,8
1,7

Tragedia ... Zero zainteresowania pacjentem, nie słucha. Zła diagnoza, w opisie wizyty wypisuje bzdury, nie dostałem zaleceń brania leku, który mam w odpisie wizyty. Po wizycie musiałem iść do ortopedy prywatnie został mi założony but ortopedyczny i wykonane USG i rezonans - wszystkie ścięgna stawu skokowego pozrywane. A to dzięki panu "doktorowi", który stwierdził zaledwie po wykonaniu RTG, że "nic tu nie widzi", że "przemęczenie"... Masakra, jestem ponad 1000 zł do tyłu przez niekompetentnego "lekarza".

Brak szacunku dla pacjenta, zdawkowe odpowiedzi na pytania, negowanie słów pacjenta, zachowanie pozostawiające wiele do życzenia.

Szanowni Państwo, nie polecam wizyty u dr Piotra Iwulskiego. Nie zostało przeprowadzone badanie w gabinecie, a tylko bardzo krótka rozmowa, która nie wniosła nic. Obecny był także brak zainteresowania pacjentem.

Wszystkie pozycje na zero!!!! Krzyczy ,ubliża i zachowuje się jak by wszystkie rozumy zjadł! Stwierdził, że jak jest orzecznikiem to może wszystko! Od niego zależy czy da rentę czy nie! Szybko leczy!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Nie mogłam stać na nodze na skórze a pan doktor stwierdził że udaje i powiedzial dobrze niech pani usiądzie bo jeszcze pani zawału dostanie. Strasznie długo czekałam na wypis.

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................