lekarz Piotr Jackowski

2,9

Moim zdaniem dobry lekarz,podchodzący fachowo do problemów pacjentek. Nie mogę napisać na jego temat nic złego. Pacjentka

Pacjentka

Moim zdaniem bardzo dobry lekaż prowadził moje dwie ciąże bez żadnego zarzutu i nie poszłabym do żadnego idnego lekaża

Prywatne wizyty trwające 3 minuty zakrawają na kpinę - to po pierwsze. Po drugie z drem Jackowskim nie da się porozmawiać, niczego nie tłumaczy , nie wyjaśnia, po prostu zapisuje leki i do widzenia. Chodziłam do tego lekarza z przyzwyczajenia przez dłuższy już czas, ale dość tego, muszę poszukać innego specjalisty. co w tym mieście nie jest takie łatwe.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza bylam juz kiedys u niego na wizycie mialam robione usg i lekarz stwierdzil ze jestem w ciazy;/;/ do tego pare dni temu poszlam na wizyte gdyz czuje okropne klucie w prawym boku pan dr stwierdzil ze wszytsko jest w porzadku a na zadane pytanie skad biora sie takie bole odpowiedzial'' nie wiem'' jak dla mnie zero profesjonalizmu juz napewno wiecej nie pojde do ''tego'' lekarza;/;/

Tragedia to powinno wystarczyć,zupełny brak kultury i niekompetencja.Prywatnie owszem ale na wizytach publicznych nie polecam!!!!!!!

wizyta u tego lekarza nawet z badaniem trwa nie dłużej niż 2 minuty pan doktor nie traktuje pacjentek poważnie i nie wysłuchuje ich tak jak powinien nie polecam tego lekarza żadnej kobiecie

Byłam u tego doktora pierwszy raz w życiu i mam bardzo nieprzyjemne doswiadczenie ktore mnie bardzo zraziło . poszłam tam z ewidentnym problemem ale nawet nie dopuscił mnie do słowa po badaniu przepisał tabletki dopochwowe i dziękuje i do widzenia wizyta trwała moze 2 minuty i po tym postanowiłam ze NIGDY WIĘCEJ nie pójde do tego doktora na wizytę . potrafi przyjąć kilkanaście pacjentek w godzinę to SKANDAL !!!

dostałam skierowanie na USG które miał wykonać pan Jackowski, było cito ,był nieuprzejmy wręcz chamski , nie postawił dobrej diagnozy a okazało się , że miałam mięśniaka wielkości pomarańczy a on coś takiego nie wypatrzył

lekarz bez zadnych umiejetnosci przez 3 miesiace przychodzilam do niego z watpliwosciami i brakiem miesiaczki co bagatelizowal i za kazdym razem odsylal ze nic sie nie dzieje .. gdy prywatnie zrobilam usg i poszlam do innego lekarza okazalo sie ze mam guza na jajniku wielkosci 9 cm !!! a dr jackowski przy 3 badaniach tego nie wykryl 3 dni po usg bylam juz operowana, malo brakowalo... teraz lecze sie u dr jackowskiego i wiem ze sie zna na rzeczy

nie polecam tego lekarza, nie zna się na leczeniu

nie polecam tego lekarza, nie zna się na leczeniu