lekarz Piotr Jarzemski

Urolog

Zaproponował mi zabieg, który zakończył się niepowodzeniem. Inni lekarze po fakcie jednoznacznie stwierdzili, że była to pomyłka. Doktor podobno specjalizuje się z operacjach prostaty, ale z innymi schorzeniami warto być ostrożnym. Jako człowiek dość chłodny z kontakcie z pacjentem.

Super lekarz, godny polecenia.Po wizycie widzę ,,światełko w tunelu " - i mam nadzieję ,że może to nie pędzący expres :0

Dobrze trafić to pod opiekę dr Jarzemskiego

Dobrze trafić to pod opiekę dr Jarzemskiego

Lekarz niekompetentny, prosta operacja zakonczyła sie powikłaniami i konecznoscia dalszych zabiegow. Nie polecam człowiek nie kompetetny nastawion tylko i wyłacznie na pieniadze - dobro pacjenta jest dla niego rzecza drugorzedna.