lekarz Piotr Kamizela

1,8
1,5
1,3

zdecydowanie nie polecam nikomu. wychodzac z gabinetu tego lekarza czuje sie jak idiota, ktory udaje ze ma jakas chorobe. wole jechac do jakiegos innego lekarza w okolicy, niz chodzic do tego na miejscu.

Partacz jeden. Miałem zapalenie płuc, a powiedział mi,że mam przeziębienie. Tyle,że przy zwykłym przeziębieniu nie ma się temperatury 40 stopni Celsjusza. Ponad to ten "szaman"pracuje w Nidzickim pogotowiu ratunkowym-o zgrozo... i prawdopodobnie jest biegłym sądowym w Olsztyńskim sądzie wojewódzkim... masakra...

W życiu do niego więcej nie pójdę. Nie zna się na niczym. I potwierdzam-widzi u wszystkich tylko przeziębienie. Ostrzegam wszystkich przed tym lekarzem. Takie diagnozy to i ja mogę stawiac tyle, że nie mam możliwości wystawiania recept, za które i tak sobie słono liczy. Brak kompetencji to jego drugie imię.

U wszystkich widzi tylko jedną chorobę-przeziębienie i wszystkim zaleca Rutinoscorbin. Ponad to jest łapówkarzem jakich mało!!! Za wypisanie recepty-10 zł,za "opis" do renty-100 zł,za zaświadczenie(do pracy) o stanie zdrowia-25 zł. Zdecydowanie odradzam leczyc się u takiego lekarza.