lekarz Piotr Klimowicz

1,5
1,3
1,2
1,2

Odradzam tego lekarza! Ma niewielką wiedzę medyczną lub po prostu nie chce mu się jej wykorzystywać, ale osobiście uważam, że to pierwsze!

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami poniżej; to przykre,że tacy ludzie jak ,,Pan Doktor'' wykonują tak odpowiedzialny zawód.

Panu doktorowi nie chce się badać pacjentów. Jak poszłam z przeziębieniem to sama poprosiłam żeby Pan doktor mi łaskawie do gardła zajrzał. Nie chce dawać skierowań na podstawowe badania krwi, co jest niedopuszczalne, bo sam nigdy nie wykryje zadnej choroby. Jak dla mnie to zwykły konował, zero powołania do pomocy drugiemu człowiekowi

Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Fakt,że jest nie uprzejmy nie razi tak bardzo jak jego brak wiedzy medycznej. Zdecydowanie nie polecam!

Jestem bardzo niezadowolona po wizycie u doktora klimowicza, udałam się do niego bo żaden inny lekarz nie przyjmował, byłam chora, zwolniłam się z pracy aby pójść do lekarza.Po wejściu do gabinetu pouczył mnie, że nie powinnam była przyjechać do tego gabinetu(był to publiczny ośrodek zdrowia) mimo że mój pracodawca odprowadza składkę ZUS, był bardzo nieuprzejmy, nie wyjaśnił mi jakie przepisał mi leki, nawet gdy o to poprosiłam. Zapytał czy mam gorączkę, powiedziałam że wracam z pracy ze czuję się jakbym miała (na co dzień nie wożę ze sobą termometru), że źle się czuję, na co doktor odpowiedział "gorączka jest albo jej nie ma, wrażenie można sobie mieć wie Pani... nie ma gorączki!",stwierdził bez badania, po powrocie do domu zmierzyłam temperaturę, gorączka była 38,5. Nie polecam tego lekarza, ja osobiście nigdy do niego więcej nie pójdę, nie wzbudza zaufania, swoim brakiem uprzejmości odpycha pacjenta, a chyba dla niego tam jest.

Moim zdaniem Pan Klimowicz jest niekompetentny i bardzo nie uprzejmy,zdecydowanie następnym razem wybiorę się do innego lekarza.