lekarz Piotr Kliszcz

3,4
3,2
3,4
3,1

Około 2010 roku trafiłem do ocenianego ortopedy. Całkowicie nietrafiona diagnoza, według Pana doktora miałem nierównej długości nogi (o około 1,5 cm), zalecił mi wkładki (specjalne od znajomego) i drogie buty z jednego ze swoich sklepów (które odpuściłem). Mało tego wciąż uśmiechnięty Pan dr. oznajmił mi, że nie mogę już więcej uprawiać sportów (aktualnie studiowałem w-f i ze sportami wiązałem przyszłość), a jeśli go nie posłucham to za pięć lat trafię na wózek inwalidzki bo "nic się z tym nie da zrobić". Teraz po dziesięciu latach i wielu wzlotach i upadkach ...

Około 2010 roku trafiłem do ocenianego ortopedy.
Teraz po dziesięciu latach i wielu wzlotach i upadkach nic mi nie jest.

Bylem raz. Chyba nie muszę mówić, że dostałem kupon rabatowy na drogie buty i wizytówkę do szewca...

Pan doktor bardzo szczegolowo radzi w ktorym slepie kupic buty ortopedyczne ,gdzie zrobic wkladki do butow NP. w sieniawie ,ajuz dobry biustonosz to tylko w rzszowie i to wszystko w zaprzyjaznionych sklepach po Pol roku leczenia z lekkiego skrzywienia kregoslupa zrobila sie skolioza 1 stopnia

Bardzo dobry ortopeda.Potrafi doradzić z zakresu rehabilitacji,by życie chorego było z jak najmniejszym bólem.

Odradzam! Przy problemie z kolanem (pęknięta rzepka jak się później okazało), popukał w kolano młotkiem i odesłał mnie do domu (twierdząc, że to ubicie). Jeśli komuś zależy na fachowej pomocy, niech wybierze się do innego lekarza (najlepiej nie w Jarosławiu).

rozpoznał chorobę skierował na leczenie operacyjne do Przemyśla a nie głaskanie w przeworsku u wziętego doktora leciwego zresztą jet ok

Rewelacyjne podejście do pacjenta, z dozą humoru i kompetencji. Bardzo sympatyczny człowiek. Polecam

rozpoznał chorobę dał skierowanie na operację do Przemyśla jestem zadowolona z Pana Doktora

Jeśli chodzi o rehabilitacje lekarz zdecydowanie godny polecenia leczy mnie od 2004 roku i jestem bardzo zadowolony zna się na rzeczy i potrafi podejść do pacjenta z humorem

nie polecam tego ortopedy,tylko prywatnie można się czegoś dowiedzieć a w moim przypadku nie trafił z diagnozą.Pieniądze w błoto..-nie godny polecenia!