lekarz Piotr Kolczewski

Długo zastanawiałam się jakimi słowami opisać moja przygodę z Dr. Piotrem Kolczewskim, słowo dobry to za mało wiec się troszkę rozwinę :) Zgłosiłam się do Dr na zabieg Labioplastyki, czując od lat dyskomfort pod każdym względem: sport , koronkowa bielizna, współżycie, zawstydzenie.. sama rozmowa o tym była krępująca - ale Pan Dr bardzo szybko swoim profesjonalizmem sprawił ze poczułam się swobodnie i komfortowo, zaproponował kompleksowe rozwiązanie i zagwarantował ze będzie pięknie. I tak tez się stało!! :))) Umówiliśmy się na termin, zabieg odbył się w świetnej atmosferze, W asyście przemiłej ...

Umówiliśmy się na termin,
zabieg odbył się w świetnej atmosferze,
W asyście przemiłej kadry medycznej.
A efekt naprawdę WSPANIAŁY!!
Zmienił się nie tylko mój komfort fizyczny ale i psychiczny oraz ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu zaczęłam odczuwać więcej przyjemności.
Chciałam bardzo bardzo podziękować Dr Kolczewskiemu za wspaniała prace, zaangażowanie, przed, w trakcie jak i po zabiegu. Mogłam w każdej chwili liczyć na poradę i zadawać wszelkie pytania przez cały okres zabiegu jak i rekonwalescencji byłam pod opieką. Polecam zabieg każdej kobiecie zmagająca się z podobnym problemem - naprawdę warto! I tylko u Dr Koleczewskiego!