lekarz Piotr Kopeć

2,9
2,9

Polecam lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i chęcią pomocy , bardzo mi pomógł z moim połamanym nadgarstkiem. Dużo cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta , szczegółowo wyjaśniony mi jak będzie wyglądała operacja a następie rehabilitacja.

Miły i kompetentny lekarz, trafiłam do niego na SOR ze złamaniem kości przedramienia z przemieszczeniem. Pomógł, wszystko wytłumaczył i pokierował dalszym leczeniem. Po złamaniu ani śladu, ręka odzyskała w pełni sprawność. Dorota

Kompetentny i życzliwy pacjentom lekarz. Po zabiegu cieśni nadgarstka, szybko wracam do zdrowia. Serdecznie Pana doktora polecam. Jest to też zdanie uzyskane od pacjentów oczekujących na wizytę w poczekalni. Dziwą mnie nieprzychylne opinie na temat tego godnego polecenia specjalisty.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, operował u mnie CTS obu nadgarstków, pomimo całego szaleństwa z koronką wszystko odbyło się sprawnie i szybko, bardzo dokładnie wytłumaczył mi jak postępować z rękami po zabiegu aby szybko wrócić do formy, cudowne podejście do pacjenta i super poczucie humoru, dziękuję Panu doktorze za opiekę.

Na wizytę czekałem 3 miesiące.W poradni przyjął mnie jakiś inny lekarz ? z P. doktorem proszę się kontaktować telefonicznie. Dostałem nr tel. i inf. kiedy dzwonić - zadzwoniłem . Po przypomnieniu tematu choroby odpowiedź proszę zadzwonić za tydzień ustalimy termin. W moim przypadku w tym szpitalu trzeba czekać ok ROKU na zabieg trwający 20 minut po zabiegu idzie się do domu. Po tygodniu szukania znalazłem TERMIN ZA 3 DNI. .

Wspaniały lekarz. 11. XI. 2019 r. trafiłam na SOR ze złamanym nadgarstkiem prawej ręki. Przyjął mnie Pan doktor Piotr Kopeć, bardzo miły młody lekarz, niezwykle kompetentny fachowiec.Ustalił ze mną termin operacji na 18 XI, po założeniu gipsu, za tydzień, Pan Doktor operował mi rękę. W tej chwili po mniej niż dwóch miesiącach i rehabilitacji moja ręka jest sprawna. Moim zdaniem Pan doktor jest niezwykle uprzejmym, z kompleksowym podejściem do pacjenta, godnym polecenia lekarzem. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Anna Żurowska

Anna Żurowska

zarozumiały, niemiły, brak kompetencji i empatii... stanowczo odradzam i nie rozumiem dlaczego takie osoby wybieraja ten zawód

lekarz bufon!!!!!!! zwykły chłoptaś nie lekarz, drwi z pacjentów, wilkei Pan, jak wchodzi na poczekalnie do poradni, w ktorej przyjmuje pełno ludzi czeka na niego on nawet "dzien dobry" nie powie, spozniony 1,5 godziny. Robi straszne błedy, nie zna sie na procedurach, spycha do innych lekarzy, nie wypisal L4 na SOR pozniej cała masa problemów, jezdzenia i zalatwiania w ostateczności trzeba bylo isc prywanie Pan Piotr Kopeć z Rydygiera to NIE LEKARZ !!!

Trafiłam 15.10 na sor z rozcieta ręka. Tak miłego uśmiechniętego miłego młodego lekarza nie widziałam. Super podejście uśmiechnięty żartobliwy. Porostu suuupppeeerrrr doktorek jak w serialu Leśna Góra. Pozdrawiam pana Doktorka serdecznie 😄

Lekarz nieuprzejmy, bezczelny, mało kompetentny. Trafiłam do niego na SOR w Rydygierze z ostrym zapaleniem pęcherza. Na pytanie: skąd u mnie te dolegliwości, zaczął się bezczelnie uśmiechać pod nosem, ignorując moje pytanie, gdy zapytała ponownie, z tym samym uśmieszkiem, powiedział, że przyczyny mogą być różne! Ot, tyle się dowiedziałam. Ewidentnie pacjenci są mu nie na rękę, wygląda na niezadowolonego i wszystko robi na odczepnego, zero empatii i współczucia dla pacjenta z bólem, gdyby chociaż nadrabiał kompetencją- a tu okazało się że zapisał mi leki, których razem się nie bierze (informacja od internisty na kontroli). Odradzam!