BYLAM operowana pod koniec czerwca 2022 roku w gorzowskim szpitalu przez Pana doktora Piotra Kowalskiego.Operacja była przeprowadzona bardzo szybko,bez powikłań.Bardzo szybko dochodzę do całkowitej sprawności.Pan doktor jest bardzo miły,wzbudza zaufanie ,przez co skraca dystans między Nim,a pacjentem.Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi za opiekę.Z pełnym przekonaniem polecam neurochirurga doktora Piotra Kowalskiego.

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest fachowcem w swoim trudnym zawodzie.

Witam operował mnie właśnie ostatnio Doktor Kowalski jestem bardzo zadowolona jestem jeszcze trochę obolała ale dochodzę do siebie. Bardzo polecam Doktora Kowalskiego opiekuje się swoim pacjentem i dba o niego jest bardzo miły i wszystko dokładnie wytłumaczy warty naprawdę polecenie ja jestem zadowolona i bardzo polecam Doktora oraz dziękuję za opiekę

Kilkakrotnie jako pacjent byłem u dr. Piotra Kowalskiego. Robił mi trzykrotnie kriolezję kręgosłupa w odstępach rocznych i za każdym razem zeskakiwałem ze stołu operacyjnego jak gimnastyk. A wchodziłem na zabieg z kulami. Podejście dr.Kowalskiego do pacjenta, wyczerpujące informacje i szczerość co do rokowań w chorobie natychmiast zjednują sobie pacjenta, Polecam Tego lekarza bez zastanowienia.