lekarz Piotr Kowalski

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

2,7
2,9
2,6

w przychodni to on decyduje o kolejności przyjmowania pacjentów i mimo bycia pierwszym w rejestracji wszed lem po 4 godzinach

Z taką niekompetencją dawno się nie spotkałem, lekarz furiat - na moich oczach podarł moją kartę historii choroby - ponieważ za wcześnie przyjechałem na wizytę kontrolną. Nie zbadał, nie zlecił prześwietlenia, po prostu kazał opuścić gabinet jakbym był intruzem! Mało miałem dotychczas doczynienia z lekarzami - ale tego Pana nie mozna nazwać lekarzem.

Po skomplikowanej operacji prawej ręki jestem od kilku miesięcy pod stałą opieką w przychodni na ul Sobieskiego.

Odniosłem wrażenie, że ten lekarz ma swoich pacjentów gdzieś, Byle szybciej i następny. Czuje się oszukany. Wizyta miała kosztować 80zł a kosztowała 150zł bo dodatkowo podobno opis zdjęć RTG też kosztuje.

Sympatyczny, rezolutny, pomoże jako lekarz,a przy okazji pogada o życiu:) Zainteresuje się pacjentem:) Zdecydowanie polecam!

miałam okazje poznać tego lekarza,we wigilję -niestety złamałam nogę.juz na izbie przyjec przyszedł,przedstawił się i opisał co mi jest i jak widzi leczenie mojej nogi?.bardzo miły ,kulturalny i rzeczowy lekarz,zreszta jest zastepcą ordynatora -wiec cos to oznacza.wart polecenia.

Leczył złamanie mojej nogi, było odwapnienie po gipsie, zalecił konkretną rehabilacje, leki mogę normalnie chodzić, choć leczenie trwało długo

konował, który nie zrobił kariery i odbija się na ludziach ze skierek

konował, który nie zrobił kariery i odbija się na ludziach ze skierek

Kompetentny, szybki, rzeczowy. Wytłumaczył mnie, pacjentowi prostym językiem wszystkie następstwa zwyrodnienia biodra, czym grozi brak leczenia, a jakie są następstwa operacji i po co się ją robi, chodziło o protezę

Lekarz moze i kompetentny, ale niekulturalny gbur. Brak dobrego podejscia do pacjenta.