lekarz Piotr Kras

super podejście do pacjenta,fachowa opieka

super podejście do pacjenta,fachowa opieka

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, spokojnie podchodzi do pacjentki, nie traktuje ich bardzo oficjalnie. Stara się utrzymywać przyjazny kontakt, przyjmuje w nagłych przypadkach (u mnie bardzo mocne krwanienie i ostry ból). POLECAM!!!

super lekarz , dzięki któremu udało mi się zajść w ciąże , nie zbył mnie i zajął się moim problemem

Przeporządny lekarz. Krótko i na temat

Przeporządny lekarz. Krótko i na temat

Bardzo dobry lekarz. Mimo tego że jest w sposób nadzwyczajny bezpośredni polecam innym.Dobry fachowiec.

Jestem, a raczej byłam pacjentką wiele lat,Pana Doktora na początku był bardzo dokładny i zawsze starał się rozwiązać moje problemy zdrowotne.Jego komentarze czasem były nie na miejscu . Podczas ostatniej wizyty bardzo lekceważąco podszedł do problemu, po prostu mnie zbył jakby zlekceważył. Dolegliwość była bardzo dokuczliwa i musiałam udać się do innego lekarza, który po zbadaniu postawił diagnozę i uznał że to poważna choroba i czeka mnie operacja ,leżę w szpitalu.

zawsze grzeczny uprzejmy ma czas na rozmowę zawsze odbiera telefony a gdy nie może odebrać to oddzwania Bardzo polecam!!!!

ZAJEBISTY LEKARZ !!!PO PIERWSZE PODCHODZI DO PACJENTKI NA LUZIE A NIE SLUZBOWO POLECILAM GO JUZ MOIM DWUM KOLEZANKOM I BARDZO SOBIE CHWALA A SAMA POSZLAM DO NIEGO BO MNIE KOLEZANKA NAMOWILA

Świetny ginekolog. Dzięki jego opiece urodziłam dwóch zdrowych synków, mimo iż ciąże nie należały do najłatwiejszych - musiałam leżeć na tzw. cegiełkach.

poświeca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. bardzo "ludzko" podchodzi do pacjentów.