Piotr Kryj

Psychiatra

1,5

OSTRZEŻENIE : dr PIOTR JERZY KRYJ (PSYCHIATRA) uzależnił mnie od przepisanych mi leków ( czytaj: ZNISZCZYŁ MI ŻYCIE W ASPEKCIE ZDROWOTNYM RODZINNYM PRACOWNICZYM i każdym innym ) nic nie wspominając o ogromnym i niszczącym potencjale tychże ! - znacznie przewyższającym uzależnienie alkoholowe. Gdy uzależniony zwróciłem się do niego, nic mi nie pomógł , tym samym pogarszając drastycznie moją sytuację zdrowotną. Nigdzie mnie nie skierował choć wiedział że pojawiło się zjawisko tzw. TOLERANCJI - wskazujące na uzależnienie ! Ten pan po kilku minutach wizyty wypisał mi lekką ręką leki o ciężkim potencjale uzależniającym. Po uzależnieniu mnie zalecił mi "hydroksyzynkę" - to jak wit.C na atak serca !! Od wielu miesięcy każdy dzień jest dla mnie koszmarem gdyż nie ma na to leku - ten kto nie zaznał uzależnienia lekowego nie wie że to PIEKŁO MINUTA PO MINUCIE MIESIĄCAMI... Miałem próbę samobójczą, rozliczne wizyty na pogotowiu i pobyty w szpitalach.. Pan Doktor KRYJ jest za to bardzo miły i kulturalny o wyglądzie starego doświadczonego profesjonalisty... NIGDY NIGDY NIGDY. SPOTKANIE KRYJA TO BYŁ NAJWIĘKSZY BŁĄD MEGO ŻYCIA ! piszę to bo mam na wszystko dowody. Tym lekarzem zajmie się prokuratura dzięki zeznaniom i dowodom od ludzi których zdrowie i życie zniszczył oraz ich rodzin (materiał dowodowy jest aktualnie pozyskiwany).

Jeden z najgorszych lekarzy w Lublinie. Objawy, które wystąpiły u mojego dziecka nie zostały poprawnie zdiagnozowane przez Pana Kryja. Twierdził, że dziecko ma schizofrenię i powinno być poddane leczeniu zamkniętemu. Dopiero lekarz ogólny internista prawidłowo zdiagnozował chorobę. Była to zwykła fobia, która po około rocznej psychoterapii u psychologa całkowicie została wyleczona. Stanowczo odradzam Państwu tego lekarza. Jedyna pozytywna cecha to wysoka kultura osobista tego Pana.