lekarz Piotr Kuźmiński

Super człowiek , wspaniały specjalista w swojej dziedzinie . Zawsze służący pomocą . Super podejście do pacjenta , warty polecenia . Serdecznie Pana pozdrawiam p. doktorze .Piotr Bek

Przemiły ,sympatyczny lekarz z powołania.Przyjmuje zgodnie z umówioną godziną,jasno i rzeczowo tłumaczy.Polecam.

Wspaniały lekarz z powołania. Polecam tego człowieka, potrafi podnieść człowieka na duchu i wszystko wytłumaczyć. Gdyby takich lekarzy było więcej, nasza służba zdrowia byłaby w lepszym stanie. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Super lekarz objaśnia wszystko tak aby pacjent wiedział dokładnie co mu dolega. Kieruje na wszystkie potrzebne badania aby dokładnie ocenić stan pacjenta. Jestem zadowolona. Polecam.

Wyjątkowy lekarz uprzejmy miły i przedewszystkim rzeczowy . Nie ma problemu jeśli chcemy o coś zapytać Pan doktor odpowie jasno nie sypie słownictwem medycznym jakiego ja jako pacjent w swoim słowniku nie posiadam . Lekarz bardzo Stara się o dobro pacjenta potrafi pchnąć leczenie i diagnozy bardzo szybko w przód . Z całego serca polecam tego Pana doktora :)

Wyjątkowy lekarz uprzejmy miły i przedewszystkim rzeczowy .
Z całego serca polecam tego Pana doktora :)