dr n. med. Piotr Kwieciński

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Miałam zlecone badanie przez Pana Kwiecińskiego. Wynik był poza normą, dlatego uprzejmie zapytałam czy o czymś to świadczy. Rozumiem, że skoro zleca się wykonanie takiego badania to musi mieć na coś wpływ. Zarzucono mi od razu, że naczytałam się jakiś bzdur w internecie, że Pan Kwieciński ma już dość takich osób, że ja nic nie wiem. Jak chce to mi wypisze leki na zbicie tego. Powiedziałam, że się na tym nie znam i to Pan jest lekarzam, po czym uslyszalam,, To chce Pani te leki?" Dodam, że oprócz mojego pytania nie sugerowałam, żadnych diagnoz i nie wspominałam, że czytałam o czymkolwiek w internecie. Lekarz prowadził swój monolog, nakręcając się przy tym, coraz bardziej był nieuprzejmy, a ja milczałam. Uważam, że żadna kobieta walcząca o dziecko nie powinna być tak potraktowana. Nie polecam.

Jestem mega zadowolona. Jedyny zainteresował się moim problemem z zajściem w ciążę dzięki czemu w marcu urodziłam zdrowego synka. Polecam z całego serca

Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza. Trafiłam do niego z polecenia ze względu na wcześniejsze problemy z utrzymaniem ciąży. Pomimo wielokrotnych wizyt u różnych ginekologów i brakiem szans wg nich, zachęcania do in vitro, brakiem jakiegolwiek zainteresowania moją historią, Pan dr okazał się być specjalistą na najwyższym poziomie. Już na pierwszej wizycie, która trwała 45 min przedstawił mi cały jego "plan" leczenia wraz z wystawieniem recepty na leki, które należało przyjmować od początku zajścia w ciążę. Najlepszy lekarz, do którego mogłam trafić.

Jestem pacjentką Pana doktora od jakiegoś czasu.Staramy się z mężem o dziecko a że jesteśmy oboje w wieku grubo po 30-tce to postanowiliśmy poszukać pomocy u dobrego specjalisty i tak trafiliśmy do Pana doktora Kwiecińskiego.Parę dni temu "przeżyłam" badanie HSG wykonane przez Pana doktora.Bałam się okrutnie, oczywiście po przeczytaniu w internecie opisywanych przejść innych kobiet.Okazało się że niepotrzebnie.Dzięki delikatności i fachowości Pana doktora wszystko poszło sprawnie i prawie bezboleśnie.Ból naprawdę jest niewielki i do wytrzymania,tym bardziej że podawanie kontrastu naprawdę nie trwało długo.Przynajmniej w moim przypadku.Pan doktor wszystko spokojnie mi wytłumaczył a także miałam możliwość oglądania wszystkiego na monitorze.Na szczęście jestem zdrowa i bardzo wdzięczna Panu doktorowi za troskę przed i po badaniu.Także drogie Panie jeśli musicie wykonać to badanie to polecam Pana doktora.Pozdrawiam :)Aleksandra K.

Pomimo poznania historii choroby (niewydolność szyjki macicy) nie utrzymał ciąży, a polegało to tylko na tym, że w odpowiednim momencie założyć szew i miałabym zdrową córeczkę. Powiniem był otoczyć mnie lepszą (częstszą)opieką. Widząc rozpoczynające się rozwarcie powinien lepiej zareagować. Przykro mi, że zaufałam lekarzowi, który ma dosyć pozytywne opinie w internecie, widocznie nie są one zawsze zgodne z rzeczywistością.

Bardzo dobry lekarz. Zaczął prowadzić moją drugą ciążę (pierwszą też prowadził), zawsze jest dostępny i przyjmuje nawet jeśli nie ma dyżuru.Można na nim polegać

Od dwóch lat jestem pod opieką doktora Kwiecińskiego. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. To pełen profesjonalizmu, świetny specjalista, a zarazem pełen empatii człowiek.

Bardzo polecam Pana Dr szukającym kobietom godnego zaufania lekarza;jest bardzo mily i sympatyczny,bardzo delikatny w trakcie badania,profesjonalny i kompetentny w Swojej dziedzinie-z pełnym przekonaniem gorąco polecam!!!

Witam, niedawno byłam z mężem na wizycie dla par w InviMedzie. Przyjmował nas dr Kwieciński. Wywarł on na nas jak najlepsze wrażenie: dokładnie przejrzał wszystkie nasze badania (a że juz wcześniej sie leczyliśmy troche tego było), nie spieszył się, cierpliwie i dokładnie odpowiadał na wszystkie pytania. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z Invicty takie podejscie do pacjenta było ogromną niespodzianką. Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do inseminacji i jesteśmy dobrej myśli. Wszystkim parom mających problem z poczęciem dziecka bardzo gorąco polecamy dr Piotra.

Bardzo dobry lekarz - konkretny i kompetentny, a do tego sympatyczny

Bardzo dobry lekarz - konkretny i kompetentny, a do tego sympatyczny