dr n. med. Piotr Kwieciński

Jestem pacjentką Pana doktora od jakiegoś czasu.Staramy się z mężem o dziecko a że jesteśmy oboje w wieku grubo po 30-tce to postanowiliśmy poszukać pomocy u dobrego specjalisty i tak trafiliśmy do Pana doktora Kwiecińskiego.Parę dni temu "przeżyłam" badanie HSG wykonane przez Pana doktora.Bałam się okrutnie, oczywiście po przeczytaniu w internecie opisywanych przejść innych kobiet.Okazało się że niepotrzebnie.Dzięki delikatności i fachowości Pana doktora wszystko poszło sprawnie i prawie bezboleśnie.Ból naprawdę jest niewielki i do wytrzymania,tym bardziej że podawanie kontrastu naprawdę nie trwało długo.Przynajmniej w moim przypadku.Pan doktor wszystko spokojnie mi wytłumaczył a także miałam możliwość oglądania wszystkiego na monitorze.Na szczęście jestem zdrowa i bardzo wdzięczna Panu doktorowi za troskę przed i po badaniu.Także drogie Panie jeśli musicie wykonać to badanie to polecam Pana doktora.Pozdrawiam :)Aleksandra K.

Witam, niedawno byłam z mężem na wizycie dla par w InviMedzie. Przyjmował nas dr Kwieciński. Wywarł on na nas jak najlepsze wrażenie: dokładnie przejrzał wszystkie nasze badania (a że juz wcześniej sie leczyliśmy troche tego było), nie spieszył się, cierpliwie i dokładnie odpowiadał na wszystkie pytania. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z Invicty takie podejscie do pacjenta było ogromną niespodzianką. Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do inseminacji i jesteśmy dobrej myśli. Wszystkim parom mających problem z poczęciem dziecka bardzo gorąco polecamy dr Piotra.

Pomimo poznania historii choroby (niewydolność szyjki macicy) nie utrzymał ciąży, a polegało to tylko na tym, że w odpowiednim momencie założyć szew i miałabym zdrową córeczkę. Powiniem był otoczyć mnie lepszą (częstszą)opieką. Widząc rozpoczynające się rozwarcie powinien lepiej zareagować. Przykro mi, że zaufałam lekarzowi, który ma dosyć pozytywne opinie w internecie, widocznie nie są one zawsze zgodne z rzeczywistością.

Bardzo polecam Pana Dr szukającym kobietom godnego zaufania lekarza;jest bardzo mily i sympatyczny,bardzo delikatny w trakcie badania,profesjonalny i kompetentny w Swojej dziedzinie-z pełnym przekonaniem gorąco polecam!!!

Od dwóch lat jestem pod opieką doktora Kwiecińskiego. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. To pełen profesjonalizmu, świetny specjalista, a zarazem pełen empatii człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Zaczął prowadzić moją drugą ciążę (pierwszą też prowadził), zawsze jest dostępny i przyjmuje nawet jeśli nie ma dyżuru.Można na nim polegać

Bardzo dobry lekarz - konkretny i kompetentny, a do tego sympatyczny

Bardzo dobry lekarz - konkretny i kompetentny, a do tego sympatyczny

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kulturalny. Spełnił oczekiwania. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kulturalny. Spełnił oczekiwania. Polecam.

bardzo dobry lekarz...a jeszcze lepszy ginekolog,konkretny,wykształcony...wie co mówi a co najważniejsze pomoże o każdej porze dnia i nocy...to jest bardzo ważne moim zdaniem:)))gorąco polecam:)

Kompetentny, wykształcony człowiek. Pozytywnie oceniam podejście do pacjentki oraz problemu zdrowotnego. Sympatyczny.Rzeczowo udzielona porada i pomoc. Polecam.