lekarz Piotr Lontkowski

3,5
3,2
3,9
3,1

Witam.Moja Mama leczyła się u Pana doktora od 3 lat chodziła regularnie na kontrolne wizyty średnio co 4-5 miesięcy i według niego wszystko było ok 2 lata temu mama zrobiła kontrolne badania krwi i wynik Markera CA125 był podwyzszony ponad maximum 65!!! co dla Pana Doktora nie wydało sie nic niepokojacego nie wysłął mame na zadne dodatkowe badania i powiedział ze nie jest to po jego stronie!! pół roku temu Mama była na kolejnym kontrolnym Badaniu po czym Pan doktór powiedział iż jest wszystko ok i ma mama nie przychodzic przez najblizsze pół roku! miesiąc pózniej mama zrobiła kolejne kontrone badanie krwi Marker CA125 wyszedł az 430 gdzie maximum jest 35 poszła od razu do innego ginekologa który w trybie natychmiastowym skierował mame na operacje Narządów Rodnych wynik niestety negatywny Nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami!!!! Tak własnie Pan doktór doprowadził mame:( Mam jest w trakcie chemioterapii Gdyby Pan Lontkowski zareagował na podejrzane podwyzszony marker 2 lata temu na pewno dziś nie musiała by Mama brać Chemioterapii. Wiem ze kazdy może się pomylić ale za takie błedy trzeba ponosic konsekwencje! ja jedynie co mogę teraz wystawic negatywna opinie i Modlić się aby mama wyzdrowiała. Nie Polecam Nikomu Pana Lontkowskiego!!!!

Niemam zastrzeżen. prowadzi obecnie moją drugą ciąże. w pierwszej wykrył u mnie cholestazę i dzięki niema wszystko skończyło się dobrze. Jestem zadowolona. Wykonuje w ciąży pełen pakiet badań, dobrze odczytuje usg. Poleciłam go już wielu osobom , które także sa zadowolone.

Chodzę do dr z nfz. w srody zawsze są bardzo kolejki duże. polecam. spokony, miły i dobrze stawia diagnozy.

Wykrył u mnie torbiela. Chodzę do niego od 3 lat i niemam zastrzezen żadnych.

Wykrył u mnie torbiela. Chodzę do niego od 3 lat i niemam zastrzezen żadnych.

Polecam doktora Lontkowskiego.Byłam pierwszy raz na badaniu.Doktor był kompetentny , wysłuchał cierpliwie i udzielił porady.

dr. Lontkowski w istocie sprawia wrażenie dość lekko traktujacego pacjentki ale tylko wtedy kiedy nie ma żadnego zagrożenia w razie podejrzeń z jego strony jest bardzo dokładny i skuteczny. Co do Pań od pigułek ... cóż zawsze można zmienic lekarza , który podejmie się kontynuacji prowadzenia pacjentki i przepisze leki ale na własną rekę bawic się z hormonami - gratuluje odwagi.

Lekarz jakich mało. Dociekliwy i sumienny. Polecam

Lekarz jakich mało. Dociekliwy i sumienny. Polecam

dr Lontkowski prowadzi moja pierwsza ciaze, jest bardzo cierpliwa i kompetentna osoba, chodze do niego na kase chorych oraz prywatnie, nie widze roznicy w wizytach. Polecam

Polecam

Bardzo kompetentny, konkretny i uprzejmy lekarz. Wzbudza zaufanie. W moim przypadku wybór ginekologa był trafny w 100%. Polecam!

Pan doktor prowadził mi całą ciążę (prywatnie) i uważam go za bardzo kompetentnego lekarza, znającego się na rzeczy. Tak jak mówił, tak było. Jest bardzo dobry. Dzidzuś urodził się zdrowy i bez żadnych komplikacji- tak jak zapewniał pan doktor. Polecam! P.S.Poza tym to chyba oczywiste, że jeśli ktoś żąda profesjonalnej opieki powinien chodzić prywatnie.