dr Piotr Małopolski

Ginekolog

3,6
3,9

Lekarz jest nie miły i wg mnie nie ma podejścia do pacjentek. Nie ma w nim odrobiny empatii i chyba nigdy się nie uśmiecha i ma kamienna twarz... Atmosfera w gabinecie jest "jak na szpilkach" nie wiem jakim cudem ma tyle dobrych opinii.

Ostrzegam. Zniszczył mi zdrowie!!! Leczyła się kilka lat u niego. Gdy okazało się ze mam torbiela to stwierdził ze trzeba operować. Przez 3 miesiące byłam u niego 2 razy w tyg na wizycie prywatnej i twierdził ze się nic nie dzieje.Po 3 miesiącach znalazł ledwie termin w szpitalu. Kiedy zbadali mnie jego koledzy w ciągu 4 godzin kilka razy. Oznajmili mi ze mam raka. I oni mnie nie operują. Jeden z lekarzy powiedział do niego ,, oj Piotruś ale wyhodowales dużego guza a taka młoda dziewczynka,, . Kiedy inny lekarz mnie zbadał stwierdził ze brzuch jak.23 tydzień ciąży! Szok. Usunęli mi jajnika z przydatkami a drugiego. Uszkodzili bo były torbiele. Ostrzegam bo wiem ze nie jestem pierwszą osobom której zaszkodził bo się nie poznał.byłam u specjalistów którzy powiedzieli ze to jego wina. I

Wybrałam pana doktora na swoją pierwszą wizytę u ginekologa i nie żałuję.Od razu zauważył, że jestem bardzo zestresowana, był bardzo delikatny i postarał się, żebym to wydarzenie wspominała z sentymentem, a nie jako traumę.Polecam:)

Rewelacyjny lekarz.Kompetentny, bardzo uprzejmy. Skrupulatnie wszystko potrafi wytłumaczyć. Z czystym sumieniem godny polecenia.

LEKARZ SUPER NAJLEPSZY W JEDRZEJOWIE.POLECAM PANA DOKTORA

LEKARZ SUPER NAJLEPSZY W JEDRZEJOWIE.POLECAM PANA DOKTORA

Polecam pana doktora,ponieważ wytłumaczy w sposób zrozumiały i co najwazniejsze zawsze odbierze telefon od pacjentek.

Bardzo dobry lekarz cierpliwy potrafi wszystko wytłumaczyc ogromnie polecam.

Bardzo dobry lekarz cierpliwy potrafi wszystko wytłumaczyc ogromnie polecam.

jestem nie zadowolona o niego o mały włos nie straciłam pierwszego a drugie jak rodziłam w kielcach to nawet sie na mnie nie spojrzał a meza spławił nie polecam co