lekarz Piotr  Marcinowicz⁠lekarz Piotr  Marcinowicz⁠ - zdjęcie profilowe

lekarz Piotr Marcinowicz⁠

Psychiatra

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem lekarzem psychiatrą. Specjalizację skończyłem w Tworkach. Pracuję w wielu miejscach m.in. prowadzę prywatną poradnię zdrowia psychicznego w Warszawie. Udzielam pomocy osobom uzależnionym, chorych na nerwicę, a także zajmuję się leczeniem depresji, w tym depresji lekoopornej. W 2013 roku ukończyłem wydział lekarski Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Pacjentów przyjmuję nie tylko w poradni zdrowia psychicznego na Hennela i Koszykowej oraz w Piastowie, ale także prowadzę dożylną terapię ketaminową, jestem doktorantem i wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz biorę udział w bieżących programach klinicznych nowych leków w psychiatrii. Prowadzę też własne badania naukowe.

Jestem autorem publikacji z zakresu depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń psychicznych towarzyszących infekcjom wirusowym, zaburzeń psychicznych okołoporodowych oraz uzależnień. Jestem autorem serwisu informacyjnego baklofen.pl

W mojej poradni zdrowia psychicznego przyjmuję pacjentów z różnymi zaburzeniami, lecz szczególnie interesuję się depresją, psychozami, schizofrenią, uzależnieniami oraz towarzyszącymi im zaburzeniami. Pracuję również w Ośrodku Terapii Uzależnień POMOST w Zalesiu Górnym oraz INSIEME pod Warszawą. Prowadzę grupę psychoterapeutyczną dla uzależnionych mężczyzn.

Jako psychiatra zdobywam wielokierunkowe doświadczenie w pracy zawodowej oraz badawczej. Kieruję się w niej przede wszystkim uczciwością, akceptacją i pokorą. Uwielbiam wyzwania, a ciągłe kształcenie pomaga mi rozwijać pasję. W leczeniu moich pacjentów stawiam na partnerski model współpracy. Nie boję się wątpić ani weryfikować hipotez. Moją pracę psychiatry poddaję regularnej superwizji.

W ramach poszerzania swoich kompetencji kształcę się na studiach podyplomowych z zakresu psychoterapii grupowej w nurcie psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy. Biorę udział w krajowych i zagranicznych konferencjach psychiatrycznych. W 2018 roku zostałem absolwentem European School of Neuropsychopharmacology w Oxfordzie. Chętnie podejmuję się leczenia psychiatrycznego pacjentów anglojęzycznych.